ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

אחרי הפרסום ברשת: נעצר המשלוחן הערבי שהעביר ללקוחות מעטפות שעליהם צוייר צלב קרס

שוטרי מחוז ירושלים עצרו הבוקר בירושלים חשוד תושב מ.פ שועפאט עובד משלוחים, בחשד שהעביר ללקוחות משלוחים עם מעטפות שעליהם צוייר צלב קרס ואצבע משולשת לעבר דגל ישראל.

שלשום נודע לתחנת מוריה במחוז ירושלים על חשוד העובד ברשת מרכולים ידועה באזור התעשייה בדרום ירושלים, שעל פי החשד היה מעורב בהעברת משלוחים ללקוחות ברחבי העיר, שאליהם צורפה מעטפה ועליה צוייר צלב קרס, ואצבע משולשת המופנית לדגל ישראל.

בעקבות כך, שוטרי מחוז ירושלים החלו בפעולות חקירה במטרה לאתר את החשוד במעשה, תושב מ.פ שועפאט בן 20. הבוקר, שוטרי תחנת מוריה איתרו את החשוד בעת הגעתו למקום העבודה, והוא נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

לצד הטיפול המתבצע בעניינו ע״י מעסיקיו של החשוד, המשטרה תפעל למצות עמו את הדין במישוראחרי הפרסום ברשת: נעצר המשלוחן הערבי שהעביר ללקוחות מעטפות שעליהם צוייר צלב קרס הפלילי.

תמונת אחת המעטפות שהגיעו ללקוחות והחשוד שנעצר על ידי המשטרה:

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

ניסוי במעבדה בצפון הביא לפינוי מבנה

"הגענו גם לחאן יונס": כך פועלים הלוחמים במעוזי הטרור בדרום עזה

צריכים עורך דין ירושה ?

ניוז 360 news
עכשיו 12:25, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה