ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

"אפס סבלנות": עובדי ביה"ח קיללו יהודים בלייב – וזה העונש שקיבלו • צפו

עובדי קבלן בבית החולים מאיר בכפר סבא, קיללו יהודים בזמן לייב בטיק טוק והתיעוד שלהם פורסם ברשת, הלילה נעצר אחד מהם ומהחנת משטרה פרסמו תמונה שלו כשמאחוריו ההמנון הלאומי ודגל ישראל.

בסיומם החקירה תבחן המשטּרה את הבּאתו לדיון בבימ"ש, בבקשה להאריך את מעצרו בהתאם לממצאי החקירה.

תיעוד רגע הקללות:

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הגעב בטוויטר: "כל הכבוד לשוטרים שלנו שהגיעו לתומך הטרור והגזען תוך כמה שעות (זה שקילל יהודים ועובד בבית החולים מאיר). לפני שיעבור לעבוד בקופת חולים בטורקיה או רמאללה טוב שהוא בחקירה ומקווה שיוגש כתב אישום. זו המדיניות שלנו: אפס סבלנות למי שמזדהה עם הנאצים! ידע כל מסית כי משטרת ישראל תגיע אליו ותמצה איתו את הדין."

ממשטרת ישראל נמסר: "שוטרי מחוז מרכז עצרו הלילה במסגרת המאבק חסר הפשרות בעבירות התבטאויות ברשת, תושב רהט אשר עבד כעובד קבלן בבית חולים בשרון, בחשד שפירסם ברשת סרטון ובו התבטאות גזענית.

חוקרי תחנת כפר סבא פתחו הלילה בחקירה עם קבלת דיווח בדבר פרסום ברשתות החברתיות בגין התבטאות גזענית כלפי יהודים.

כאמור, השוטרים איתרו את החשוד המופיע בסרטון, תושב רהט בשנות העשרים לחייו אשר עבד עפ החשד כעובד קבלן בבית חולים ועצרו אותו לחקירה. בסיומה תבחן המשטּרה את הבּאתו לדיון בבימ"ש, בבקשה להאריך את מעצרו בהתאם לממצאי החקירה.

משטרת ישראל פועלת ביתר שאת למעצר נחוש וחקירת החשודים בהתבטאות גזענית בזמן מלחמה, במרחבי הרשת החברתית ובכל מקום אחר."

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי ציין: "אני מברך על פעילות מהירה ונחושה לסגירת מעגל ולמעצר המעורבים! כפי שהבהרתי לא פעם מתחילת הלחימה, משטרת ישראל תעמוד כחומה בצורה מול כל גילוי אהדה או הסתה. אפס סובלנות להסתה הפרועה לטרור אפס סובלנות לתמיכה בטרור ובחמאס דאע״ש".

מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון מסר: "למי ששכח אנחנו נמצאים במלחמה על הבית!
מחוז מרכז יטפל בנחישות ובמהירות בכל התבטאות המעלה חשד לתמיכה והזדהות עם ארגוני טרור והסתתה לאלימות. המחוז משקיע רבות בניטור פוסטים מסיתים ונגיע לכל אחד שיאתגר אותנו!"

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:21, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה