ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

"תשובה ראויה": חנות הבגדים בקלקיליה לעגה לחטופה – ונהרסה

החנות פרסמה באינסטרגם תמונה של הצעירה החטופה עם פיג'מה וכיתוב: "קנינו פיג'מה לחיילת הישראלית" וצחוק מתגלגל. צה"ל הרס את החנות. ראש מועצת שומרון יוסי דגן: "תשובה ראויה לנאצי חלאה. עם ישראל לא ייתן לחמאס להרים ראש".

צה"ל הרס הלילה חנות הלבשה תחתונה בקלקיליה שלעגה לנערה חטופה ישראלית. החנות VictorIas Lingerie פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה תמונה של נערה חטופה ישראלית, לבושה בפיג'מה עם הכיתוב: "קנינו פיג'מה לחיילת הישראלית" עם צחוק מתגלגל.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן בירך את מפקד חטיבת אפרים אל"מ נתנאל שמכה על הריסת החנות ואמר: "זו תשובה ראויה לנאצי החלאה שפרסם את הכיתוב הזה. כל תומך של נאצים של החמאס, צריך לשלם מחיר. הגיע הזמן שצה"ל ידבר בשפת השכונה שבה הוא פועל. המזרח התיכון. הכלת הטרור ותומכי הטרור נגמרה".

על השלט שהשאירו החיילים היה כתוב: "החנות הזו תומכת בטרור ולכן היא נהרסה".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 11:31, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה