ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

אחרי המחאה: צה"ל הסיר את שלטי שטח A מכביש חווארה

לאחר האולטימטום שהציב ראש מועצת שומרון: הוסרו שלטי שטח A האוסרים על כניסת ישראלים לכביש חווארה המשמש את ישובי גב ההר. יוסי דגן: "מסר חשוב , דם יהודי לא יהיה יותר הפקר"

לאחר שראש מועצת שומרון יוסי דגן הציב אולטימטום בו דרש להסיר את השלטים האדומים האוסרים על כניסת ישראלים בכניסה לכביש חווארה אחרת הוא יוריד אותם בעצמו – הוסרו השלטים.

שלט אחד הוסר ע"י תושבים מישובי האזור, את השלט הגדול הכניסה לחווארה הסירו הרשויות.

פרס לכפר המרצחים בחווארה: צה"ל הציב שלטי אזהרה שאוסרים את זה

בפארסה תמוהה ולא ברורה, גורמים בכירים הציבו שלטים אדומים האוסרים על כניסת ישראלים בכניסה לכביש חווארה, שלטים המשמשים בשטחי A, זאת על אף שהכביש אינו נמצא בשטח A. הצבת השלט האוסרת על כניסת ישראלים היא הפקרת הבטחון של מאות אלפי ישראלים הנוסעים על הכביש. עד לרגע זה אף גורם לא לקח אחריות על הצבת השלט ובמענה לדרישת ראש המועצה האזורית שומרון לברר מי קיבל את ההחלטה כל גורם מפנה לגורם אחר.

שעה קודם לכן הציב ראש מועצת שומרון יוסי דגן אולטימטום בו אמר כי אם השלט לא יוסר בתוך שעתיים הוא יגיע בעצמו באופן רשמי כראש מועצת שומרון להסיר את השלט. דגן אמר:
"מסתבר שיש גורמים בכירים שלא למדו כמעט שום דבר מהטבח שהיה בדרום, ולא רק שלא הפכו את הקערה אלא שבצעד הזוי, ומבלי לדבר עושים צעד שמשמעותו סיכון ברור של אלפי יהודים שנוסעים בכביש. אני אומר בצורה ברורה. אם השלטים המופקרים הללו לא יוסרו בתוך שעתיים, אני בצורה כראש מועצה אזורית שומרון, אגיע בעצמי בצורה רשמית ואסיר את השלטים לאור היום. אף אחד לא יפקיר את בטחון תושבי השומרון! לא במשמרת שלי! דם תושבי השומרון לא יהיה הפקר!"

בתגובה להסרת השלטים עי צהל אמר דגן: "הסרת השלטין מעבירה מסר ברור. אנו נבדוק ונמצה את העניין לעומק כדי להבין מי הוא אותו גורם עלום שבשעת מלחמה מצא לנכון לסכן את אזרחי ישראל ולהציב אותם בסכנה ברורה. פשוט להפקיר את חייהם. ועוד להחליט בהחלטה תמוהה להעביר שטח שהוא שטח B לשטח A, בהינף החלטה ללא כל מחשבה. הצבת השלטים הייתה מופקרת מלכתחילה ומביא לתחושות קשות שלא צריך להרחיב בהן, אנו נדרוש בדיקה וחקירה. נעמוד בתוקף על בטחון התושבים ועל כבודה של מדינת ישראל".

לפני ואחרי הסרת השלט
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 11:05, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה