ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

שוב נאציזם בחווארה: צלבי קרס ודגלי אש"ף על חומה בחווארה

נאציזם בפעם השניה ב 10 ימים בחווארה: צלבי קרס על חומה בכביש הראשי בחווארה. יוסי דגן ראש מועצת שומרון דורש: "להרוס מיד את הקיר. תמה מדיניות הכלת הטרור הנאצי!"

בפעם השניה בשבוע: נאציזם ועידוד טרור בחווארה.

שבוע וחצי לאחר אטימת הפיצריה שפרסמה את עצמה תוך שימוש בתמונת הקשישה מעוטף עזה שנחטפה לעזה, ערבים צבעו חומה ענקית בכביש הראשי במרכז חווארה ומילאו אותה בדגלי אש"ף וצלבי קרס.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן הגיב בזעם ודרש ממערכת הבטחון להרוס מיד את החומה: "אלו הפנים האמיתיות של הרוצחים מהחמאס ושל המממנים שלהם הרוצחים מהפתאח – הרשות הפלסטינית: חבורה של נאצים נאלחים. אני דורש מהממשלה וממערכת הבטחון להגיב כמו שמגיבים לנאצים ולהרוס מייד את החומה בכביש הראשי בחווארה.

תמה מדיניות ההכלה לטרור הנאצי. לא נלך כצאן לטבח. דורשים בטחון, דורשים כבוד לאומי, דורשים לדרוס את הנאצים האלה שעשו את זה. מה שהיה לא יהיה יותר. תמה מדיניות ההכלה לטרור הנאצי!"

לפני כשבוע כוחות צה"ל הרסו פיצרייה בחווארה – שביזתה קשישה יהודיה שנחטפה לעזה בידי חמאס ביום שבת. בתמונה שהופצה ברשתות החברתיות, נראית אותה הקשישה מופיעה על "פרסומת" הפיצרייה – בלעג. בעקבות הפרסום המקומם, ראש מועצת שומרון יוסי דגן פנה בדרישה לממשלה ולמערכת הבטחון להרוס את הפיצריה. זמן קצר לאחר מכן הכוחות הגיעו למקום – ודחפור של צה"ל החל בהריסות".

(קרדיט: מועצה אזורית שומרון).
לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 16:05, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה