ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

סיכול מחבלים, השמדת משגרים ותקיפת כ-800 מטרות: כך מערך הכטמ"ם נלחם בעזה • צפו

החל מיומה הראשון של הלחימה, מערך הכטמ״ם פועל לסיכול פעולות הטרור של החמאס, ותוקף מחבלים, אמצעי לחימה ותשתיות מבצעיות של ארגון הטרור. המערך הצליח לפגוע גם במשגרי רקטות שירו לעבר העורך הישראלי בזמן אמת.
המערך מוכן לתמוך ולסייע לכוחות היבשה בפעולות ההגנה וההתקפה, ולספק להם הן תמונה אווירית והן יכולת סיוע אש בעת הצורך.

מב״ס פלמחים, תא״ל עומרי דור: ״מרגע הישמע הסירנה הראשונה, כלל אנשי הבסיס בלי יוצא מן הכלל, סדיר ומילואים כאחד, עובדים סביב השעון ומגנים מפני כלל האיומים המוכוונים כנגד ישראל. במהלך הימים האחרונים, מערך הכטמ״ם, בשיתוף פעולה עם כוחות נוספים, סיכלו מאות מחבלים, מנעו ניסיונות חדירה לשטחנו ותקפו מטרות אויב. המערך פועל בקצב גבוה, תוך חתירה למגע ובקשר ישיר של המפעילים עם הכוחות הנלחמים בשטח. נמשיך לעשות כל שביכולתנו על מנת לשמור על ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה״.

תיעוד מתקיפת מחבלים ע״י כטמ״ם בשטח רצועת עזה מהימים האחרונים:

תיעוד מתקיפת משגר שירה רקטות לעבר שטח ישראל על ידי כטמ״ם מהימים האחרונים:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 3:18, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה