ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם, חם ברשת

הזכיר את בנו: בזמן ששמע על חטיפתו של אופיר אנגל – המגיש הבכיר של ה-CNN השתנק מבכי

המגיש הבכיר של ה-CNN ג'ייק טאפר נחנק מדמעות והתקשה להמשיך בשידור אחרי ריאיון ברשת CNN עם יעל אנגל ליצ׳י, שאחיינה אופיר אנגל בן ה-17 נחטף לרצועת עזה ותמונתו הזכירה לו את בנו.

ג'ייק טאפר, המגיש המרכזי של תכנית החדשות של CNN, נחנק מבכי והתקשה להמשיך בשידור אחרי שידור ריאיון לרשת עם יעל אנגל ליצ׳י, שאחיינה אופיר בן ה-17 נחטף לרצועת עזה.

יעל סיפרה בריאיון שאחיינה אופיר אנגל בן ה-17 נחטף מקיבוץ בארי בזמן שהלך לבקר את חברתו שגרה בקיבוץ. המחבלים פרצו את דלת הממ״ד בו הסתתרו אופיר, ההורים של חברתו ושלוש בנותיהם.

את חברתו, אחיותיה ואימה השאירו המחבלים על הדשא של הקיבוץ. את אופיר ואת אביה של חברתו הם חטפו לרצועת עזה.


ג'ייק טאפר הוצף רגשית, השתנק מבכי והתקשה לדבר במשך כמה שניות. ניסה לדבר אך במשך שניות ארוכות לא הצליח, ולאחר מכאן הסביר שהתמונה של אופיר מזכירה לו את בנו והעביר את השידור בקול רועד.

לתיעוד המלא לחצו כאן.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 8:13, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה