ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם

מכות חשמל והוצאה להורג: נשיא המדינה חושף מסמך ״תוכנית חטיפת השבויים״ של החמאס

נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון לרשת CNN מסמך ״תוכנית חטיפת השבויים״ אשר מוכיח – מכות חשמל והוצאה להורג בשידור חי הם רק חלק מתכנית חטיפת השבויים של ארגון הטרור חמאס.

נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון בלעדי לרשת CNN את תוכנית חטיפת השבויים הרצחנית של ארגון הטרור חמאס ״מדריך הלוחם – גרסת הג׳יהאד״ שהונפק והופץ על ידי חמאס למחבלים בשטח.

בנוסף הציג הנשיא בראיון תמונות מזעזעות משנותר מהטבח בקיבוץ בארי, שם ביקר הבוקר.

בחוברת אשר נמצאה על גופתו של מחבל חמאס שחוסל בשטח ישראל, מפורטים שלבי החטיפה ואופן ביצועם. על פי המתואר, נדרשים החוטפים לייצר כאוס והפחדה באמצעות כפיתה וכיסוי עייני השבויים, שימוש במכות חשמל והוצאה להורג של כל אדם אשר עלול להוות איום או הסחת דעת. כמו כן הודרכו לאסוף את השבויים ולהשתמש בהם כבשר תותחים במידת הצורך ללא הבדל דת, גזע או מין.

על-פי המדריך המעוות, ובדומה לארגון הטרור דאעש, נדרשים המחבלים החוטפים לתעד את מעשיהם בשידור חי ובעת תקיפות צה״ל, להוציא להורג את השבויים.

עוד במדריך, פרק המסביר על סולם הדרגות בצה״ל וחשיבותן ועל אמצעי הלחימה ויכולות האלקטרוניקה הקיימים בצה״ל. כך, כל מחבל שלקח חלק במסע הטבח הרצחני בשטחי ישראל, אומן על-ידי שיטות הלחימה הברבריות והמעוותית של ארגון הטרור חמאס.

ארגון הטרור חמאס, הגרוע מדאעש, מוכיח פעם נוספת כי האכזריות היא המצפן לפעולותיו.

נשיא המדינה יצחק הרצוג בראיון לרשת CNN:
״אנו עומדים בפני אויב אכזר ביותר, בלתי אנושי, אותו עלינו לעקור ללא רחמים. המסמך הזה נמצא על גופתו של אחד המחבלים, זו חוברת. החוברת הזו היא מדריך הפעלה, איך נכנסים לחצרות של אזרחים, לקיבוץ, לעיר, למושב, איך פורצים לשם. וראשית – ומה אתה עושה כשאתה מוצא את האזרחים? אתה מענה אותם. זו החוברת שכתוב בה בדיוק איך לענות אותם, איך לחטוף אותם.

אז הסיפור הוא לא ישראל מול הפלסטינים, או יהדות מול איסלאם – חלילה – הסיפור הוא על בני אדם, אנושיות, האם אנחנו עם הטוב או עם הרע, שם האנושות צריכה לעמוד. המערכה שאנו מנהלים כעת, כעם העולה כאריה, הוא נגד הרשע, ואנחנו נעקור את הרע כדי שיהיה טוב יותר לכל האזור והעולם.

אין שום הצדקה למה שקרה. זו פשוט אידיאולוגיה מבית דאעש שקוראת לחסל את ישראל מפני האדמה, ולכן יש לחסל את חמאס מפני האדמה.״

המסמך והמתורגם והמקורי:

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

2 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments
איציק
איציק
לפני 1 חודש

הזוי!!!!!!!

רוני
רוני
לפני 1 חודש

לא רואים הוראות על חיסול נשים וילדים קטנים. בתקשורת הישראלית מגזימים

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 7:05, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה