ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חדשות בעולם, חם ברשת, מדע וטכנולוגיה

התעשייה האווירית תציג בתערוכת DSEI  London 2023

התעשייה האווירית תשתתף בתערוכת DSEI London המתקיימת השנה בין ה-12 ל-15 בספטמבר. החברה תציג בלונדון את מיטב פיתוחיה בתחומי ההגנה האווירית, המכ"ם, החימוש המשוטט, לוחמה אלקטרונית ורובוטיקה. DSEI London מהווה מקום מפגש חשוב בין חברות ביטחוניות וטכנולוגיות ולבין מקבלי החלטות ובכירים באירופה.

מוצריה המתקדמים של התעשייה האווירית יוצגו בביתן מרשים, שיעמוד בסימן 70 שנות מומחיות וחדשנות.

בין המוצרים שיוצגו בביתן החברה ((H7525 ניתן למצוא את: Rotem Alpha – חימוש משוטט חדש נגד טנקים בתצורת VTOL המציג יכולות שמהווה שינוי בתפיסת הלחימה וההפעלה של חימוש משוטט, ומהוות יתרון בשדה הקרב.

בביתן יוצגו גם מכ"מי הגנה אווירית הנחשבות לטובות מסוגן בעולם, משולבות בצה"ל ובצבאות נוספים ברחבי העולם ולהן ניסיון מבצעי עשיר ומוכח. בנוסף תוצג מערכת ההגנה האווירית "BARAK" המאפשרת אופטימיזציה ירי וניהול איומים, הנמצאת בשימוש של חיל הים הישראלי, צבא הודו וצבאות נוספים ברחבי העולם.

כמו כן תוצג מערכת הלוחמה האלקטרונית "Scorpius", בעלת יכולות קליטה חסימה ושיבוש של מספר איומים בתדרים שונים ובכיוונים שונים במקביל – ועוד.

מנכ"ל התעשייה האווירית, בועז לוי: "אנו שמחים לשוב ולהשתתף בתערוכת DSEI London ולהציג במסגרתה את מיטב פיתוחינו. העובדה שהתעשייה האווירית ניצבת בחזית הטכנולוגיה העולמית, כשבאמתחתה מוצרים המשקפים פריצות-דרך יוצאות דופן, היא פועל יוצא של ההשקעה הבלתי מתפשרת של החברה ועובדיה במחקר, בפיתוח ובחדשנות. לאורך שבעים שנות פעילותנו, ביססנו מאות שיתופי פעולה פוריים עם צבאות, חברות הגנה, תעופה וטכנולוגיה באירופה – המעמידים לרשות לבני בריתנו ברחבי העולם טכנולוגיות הגנה מתקדמות".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

עצוב: הגיבור שנטרל את המחבלים בפיגוע – שילם בחייו

ניוז 360 news
עכשיו 11:06, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה