ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת, מדע וטכנולוגיה

אחרי שינוי המראה – העדכון המיוחל בוואטסאפ הגיע לחלק מהמכשירים

אחרי שדיווחנו כאן לראשונה על שינוי המראה שהגיע לאפליקציית המסרים הפופולארית 'וואטסאפ', בימים האחרונים הם מוסיפה לעדכן את היישומון.

למשתמשי הבטא באפליקציה, הגיעה האפשרות לערוך הודעה לאחר שליחתה.

בשביל למחוק הודעות במכשירי אנדרואיד, צריך לסמן את ההודעה, ללחוץ על 3 הנקודות של התפרית ואז יש אפשרות נוספת של עריכה. ניתן לערוך הודעה עד 15 דקות לאחר שנשלחה.

על פי בדיקת מערכת חדשות כל העולם, הודעה שנערכה מסומנת בכיתוב: "נערכה".

פיצ’ר חדש ושינוי משמעותי: כך יראה הוואטסאפ במכשירי אנדרואיד

אחרי אפשרות מחיקת ההודעות, האפשרות לערוך הודעות הייתה חסרה לרבים באפליקציית המסרים. מנגד יש המצביעים על כך שמעתה ואילך לא תהיה אפשרות להוכיח ולתעד שיחות שהתקיימו, שכן ניתן לערוך אותן.

כזכור, לפני מספר ימים פרסמנו, פיצ’ר חדש ושינוי משמעותי מגיע ל-whtsapp במכשירי אנדרואיד: אחרי שנים שהמראה בוואטסאפ במכשירי אנדרואיד שונה ממכשירים של אפל, בימים האחרונים החלו משתמשים בגירסת הבטא לקבל עדכון חדש עם שינוי משמעותי במראה – והופך להיות ממש דומה למשתמשי ios.

בנוסף, משתמשים בגירסת הבטא מדווחים כי במספר גרסאות, וואטסאפ החלו להוסיף לצד השם – תמונה של המשתמש ששלח הודעה בקבוצה (פיצ’ר שקיים בגרסאות לא רישמיות).

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

מיה גורן מקיבוץ ניר עוז נרצחה בשבי – הגופה בידי החמאס

תיעוד מרגש: תושב ירושלים בשנות השבעים חולץ כשהוא תשוש מואדי סמוך

דיווח סעודי: תקיפה ישראלית בתימן על מחסני טילים של החות׳ים

ניוז 360 news
עכשיו 11:36, יום שלישי (5.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה