ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

הטרור נמשך: פצוע קל בפיגוע אבנים סמוך למעלה עמוס – בלון חשוד אותר בקיבוץ בית קמה וכביש 40

פצוע קל מזריקת אבנים לעבר אוטובוס צפונית למעלה עמוס.

בנוסף, שוטרים הוזעקו לאירועים אודות חפץ חשוד ביישוב בית קמה במועצה האזורית בני שמעון וכביש 40 בין צומת גורל לצומת להבים.

חבלני משטרה ממרחב הנגב הגיעו למקום וכעת מטפלים בחפצים.

מבית קמה

מבית קמה

כביש 40, קרדיט: דוברות המשטרה

צוותי הביטחון של בית קמה ושל המועצה פעלו בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומג"ב על מנת לטפל בצורה יעילה ומהירה באירוע.

ראש מועצת בני שמעון, ניר זמיר, היה מעודכן כל העת במתרחש והנחה את כלל הגורמים הרלוונטיים לפעול למען נטרול האיום מבלי לפגוע בשגרת התושבים ככל הניתן.

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון: "מדובר על אירוע נקודתי אשר טופל בצורה יעילה, מהירה ומקצועית על ידי משטרת ישראל ומג"ב ובראשם צוות החבלה ומפקד מרחב נגב, בשיתוף פעולה עם צוותי הביטחון של המועצה. צר לי שיישובי בני שמעון נקלעו גם הם לקו האש במלחמת השגרה הבלתי פוסקת. יש לנו כוחות ביטחון לאומיים ומקומיים מקצועיים וחזקים, אשר מספקים לנו מעטפת הגנה משמעותית. אני קורא לראש הממשלה להנחות את צה"ל לפעול כנגד התופעה האיומה הזו שמדירה שינה מעיניי תושבי הדרום מזה זמן רב מידי"

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:09, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה