ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

2 פועלים נהרגו לאחר שנפלו מקומה שביעית באתר בניה בחריש

2 פועלים נפלו מגובה של כ 7 קומות באתר בניה בחריש. פראמדיקים קבעו את מותו של גבר כבן 25 ופינו לבי"ח הלל יפה גבר כבן 25 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם, בבית חולים נקבע מותו של הפצוע השני.

הפראמדיקים של מד"א ציפי פליסקין וליאור אלמקייס סיפרו: "כשהגענו לכניסה לישוב הובילו אותנו לאתר בניה, למרגלות הבניין בסמוך לפיגומים שכבו 2 פועלים כבני 25 כשהם מחוסר הכרה, ביצענו בדיקות רפואית כשאחד מהפועלים היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו והפועל השני שנפגע באורח קשה מאוד בכל חלקי גופו הורדם בשטח ופונה בניידת טיפול נמרץ לבי"ח הלל יפה."

להב סלימן חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "לדברי עוברי אורח שני הפועלים עבדו על פיגום בקומה השביעית באתר הבניה והפיגום קרס והתפרק תוך כדי עבודתם. כתוצאה מכך פועל נהרג ופועל נוסף נפצע באורח קשה".

חוקרי תחנת עירון במקום, בודקים את נסיבות האירוע ונציג משרד העבודה זומן בהתאם.
זה בנוסף להרוג ושני פצועים הבוקר.

ח"כ עאידה תומא- סולימאן (חד"ש) אמר בתגובה הבוקר:

הפועלים שקופים. הריגה שקטה

"עוד בוקר קטלני וקשה לפועלי הבניין ומשפחותיהם. פועל נדרס למוות בנתיבות ופועל פצוע אנוש בהרצליה. בשישי שעבר נהרג צעיר מנצרת ובס"כ 36 הרוגים מתחילת השנה!
הטרגדיות האלו ותאונות העבודה אינן גזירת גורל אלא תוצאה ישירה של הזנחת הממשלה לבטיחות ואכיפת חוקי הבטיחות בענף הבנייה. אוזלת היד הזו לא באה מחלל ריק והיא צפויה כשציבור הפועלים הוא בעיקרו של אנשים מוחלשים ונמצאים בשולי טווח הראיה של הממשלה הזאת."

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
שוב פועל נהרג כתוצאה מנפילה מגובה באתר בניה בחריש ● חדשות כל העולם
לפני 4 שנים

[…] […]

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 16:27, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה