ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

ראש מועצת שומרון הגיע לסיכומים עם בכירים אוונגליסטים להגן על יו"ש מפני פגיעה בכל תוכנית מדינית

מגנים יחד על יו"ש: ראש מועצת שומרון הגיע לסיכומים עם בכירים אוונגליסטים לאחר מרתון פגישות בבית הלבן ובקונגרס להגן על יו"ש מפני פגיעה בכל תוכנית מדינית

בכירים אוונגליסטים: "זקוקים לתמיכה מהשטח. בגוש קטיף ביקשו מאיתנו היהודים לא להתערב"

קרדיט: מועצה אזורית שומרון

בימים האחרונים נפגש ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, יחד עם משלחת הסברה מהשומרון לוושינגטון, וקיים סדרת פגישות וכנסים, בבית הלבן, ובקונגרס האמריקאי, עם בכירים, במערכת הפוליטית בארה"ב ועם מקורבים לטראמפ, מבכירי האוונגליסטים המהווים את בסיס התמיכה של טראמפ הנחשבים למשפיעים ביותר על הבית הלבן, ונאם בפני 50 חברי קונגרס במהלך מעין ישיבת סיעה של המפלגה הרפובליקנית, זאת במטרה לגייס את הקול האוונגליסטי כנגד כל פגיעה ביהודה ושומרון בכל תוכנית מדינית, היום הגיעו הסיכומים.

ראש מועצת שומרון, הגיע לסיכום עם מנהיג האוונגליסטים, ואחד המקורבים ביותר לטראמפ, על שיתוף פעולה בתחום זה.

ראשי האוונגליסטים – שעל פי אמונתם, רק אם עם ישראל יחזור לכל חלקי ארצו כולל יהודה ושומרון תגיע הגאולה – הזדעזעו לשמוע מדגן שמשמעות ההפרדה בין גושים ללא גושים, היא וויתור על 90% מהשטח ביהודה ושומרון, ועל המקומות ההיסטורים המוזכרים בתנ"ך וקדושים לעם היהודי ולאוונגליסטים בהם: קבר יוסף, מזבח יהשע בן נון, אלון מורה, שילה ועוד.

ההחלטה שהתקבלה כאמור היא לפעול במשותף כדי למנוע סיטואציה כזו.

עם זאת ראשי האוונגליסטים התנו את תמיכתם במהלך, בכך שתתקבל תמיכה בכך גם מהשטח. לדבריהם: כאשר הם התנגדו לפינוי גוש קטיף בתוכנית ההתנתקות "פנו אלינו היהודים, וביקשו שלא נתערב, מכיוןן שהם מעוניינים לפנות את גוש קטיף".

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 10:38, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה