ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

משטרת ישראל עצרה חשוד בזיוף הונאה ועוקץ של שישה מוכרי רכבים באזורים ירושלים ויו"ש

במהלך התקופה האחרונה, התקבלו בתחנות המשטרה במחוז ירושלים שש תלונות דומות מאנשים שונים, שכל אחד מהם נפל קורבן למעשה עוקץ ומרמה. התלונות שתיארו דפוס פעולה זהה הובילה לחקירה שנפתחה ביחידת ההונאה של ימ״ר ירושלים.

אותם אנשים פרסמו מודעה למכירת רכביהם במרשתת, בדומה לאזרחים רבים. עפ״י החשד בשלב מסויים החשוד יצר עמם קשר, וביקש לקנות את רכביהם. בתמורה העביר צ׳קים שהתבררו כמשוכפלים וללא כל כיסוי. כך השיג במרמה והונאה את הרכבים מבלי שהמוכרים קיבלו על כך כל תמורה כספית בפועל. כלל מעשי המרמה בוצעו במהלך החודשים האחרונים בירושלים, במטה יהודה והסביבה.

לאחר ביצוע מגוון פעולות חקירה, חוקרי ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, התחקו אחר החשוד במעשה, תושב א-ראם בשנות הארבעים לחייו. אתמול בלילה עצרה המשטרה לחקירה את החשוד במעשה בביתו.

ואמש הובא החשוד לבימ״ש השלום בירושלים, שם הוארך מעצרו בחמישה ימים עד ליום 12.6.22 לטובת המשך החקירה.
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
לפני 2 שעות
חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

לפני 12 שעות
מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

לפני 2 ימים
מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

לפני 4 ימים
איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

לפני 5 ימים
איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

לפני 5 ימים
מערכת n360

דיווח מורט עצבים: אחרי ציפיות של מדינה שלמה, בערוצים המרכזיים מדווחים כי לא כל שמות הילדים הופיעו ברשימת המשוחררים בעיסקה שאמורה לצאת לפועל מחר. שם של ילדה שאינה ברשימה אוזכר בטלוויזיה עד לבקשת ראש הממשלה לאיפוק בפרסומים.

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ראש המל"ל הודיע: שחרור החטופים נדחה לא לפני שישי

13 יתרונות מדהימים של שמן זית ואזהרה אחת חשובה שאולי לא ידעתם

ניוז 360 news
עכשיו 14:08, יום שלישי (28.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה