ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

ירושלים: פורעים ערבים איימו בסכין והתיזו גז פלפל על שני יהודים שישבו ברכבם במרכז העיר

אמש באיזור השעה 12 בלילה שני צעירים יהודים ישבו ברכבם ברחוב אגרון סמוך לקניון ממילא, מספר צעירים ערבים הגיעו עם שני רכבים וחנו לידם, וזיהו אותם כיהודים. הערבים ניפצו את חלון הרכב תוך צעקות "אללה אכבר" וקריאות לרצוח ולשחוט יהודים ושברשותם סכין.

לאחר מכן, ניסו למשוך את הנוסע מהחלון תוך כדי שהם תוקפים אותו באלימות קשה וגז פלפל, למזלו הוא היה חגור כך שנסיונם כשל. הנהג שראה את הכל, חייג במהירות למשטרת ישראל לדווח על המקרה המזעזע. לאחר שהפורעים ראו ניידת משטרה מתקרבת למקום, הם נכנסו לרכבם והחלו במנוסה.


שני הצעירים שנפצעו קל, הספיקו לצלם את שני הרכבים כולל מספר הרישוי, מה שעזר לשוטרים למצוא אותם תוך מספר דקות.

העסקן החרדי הרב שמעון שישא, שבדיוק שהה בתחנת המשטרה לצורך שחרור עצורים ממחאה שהתרחשה בכיכר השבת בשעות הערב, שמע על הסיפור, וטיפל בהם רפואית.

לאחר מכן הם ניגשו להעיד על המקרה, והמשטרה החלה לחקור את האירוע כלאומני.

החולצה של הנוסע שנקרעה בעימות. צילום: באדיבות המצלםיוני, נהג הרכב, סיפר לחדשות כל העולם: "הם התקרבו לעבר הרכב שלי, התחילו לצעוק ולקלל, התחילו להרביץ לחבר שלי, להתיז עלינו גז פלפל ולאיים עליו עם סכין, דמיינתי לרגע מציאות שבא אנחנו נחטפים – ברוך ה' כל זה מאחורינו".

עוד הוסיף יוני: "מתחיל להיות מפחיד להסתובב ברחובות, הערבים מרגישים בעלי הבית ועושים כל מה שעולה על רוחם".

ממשטרת ישראל נמסר: בעקבות דיווח על אירוע אלימות שהתרחש הלילה באזור ממילא בירושלים, המשטרה עצרה שני חשודים לחקירה, היום הוארך מעצרם בבימ״ש והחקירה נמשכת.

שני הבחורים היהודים שנפגעו, ביציאה מתחנת המשטרה.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר בתגובה: "התקפות נגד יהודים במדינת ישראל חייבות להיפסק. שוב ושוב אנו עדים למעשי טרור כלפי יהודים במדינה בכלל ובירושלים בפרט והפעם מדובר בעוד מקרה בו רק בנס לא נגדעו חיים".ח"כ בן גביר הוסיף: "על המשטרה לעצור את המחבלים, להעמידם לדין ולהחמיר בענישה במקרי טרור, כדי לייצר הרתעה במקרים דומים".

(צילום אילוסטרציה של מעצר מתפרע: איתמר כרמון – חדשות כל העולם)

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 1:51, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה