ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת

המשטרה השלימה את החקירה לגבי השודים האלימים שבוצעו באילת באמצעות אפליקציית היכרויות – צפו בתיעוד

בתחילת חודש מאי, עם קבלת תלונות של מספר גברים, פתחה משטרת מרחב אילת בחקירה סמויה בגין אירועי שוד כנגד גברים שקבעו להיפגש עם החשודים באמצעות יישומון ההיכרויות "גריינדר"


בהגעתם למפגש המדומה, החשודים תקפו את הקורבנות, גנבו מהם את רכושם ואיימו עליהם לבל ידווחו אודות האירוע, שכן אם יעזו לעשות כן, יוגשו נגדם תלונות שווא אודות תקיפה מינית כנגד קטינים.ביום 12.5.2022 החקירה הפכה לגלויה, עם מעצרם של חמישה חשודים, ביניהם שני קטינים, ע"י שוטרי משטרת אילת.


עם מעצרם של החשודים, הנחה מפקד משטרת מרחב אילת, נצ"מ משה פינצי, על הקמת צוות חקירה מיוחד בראשות קצין חקירות, וזאת במטרה לחשוף אירועים דומים, לאתר קורבנות נוספים ולהגיע לחקר האמת.
בעקבות הפרסום אודות מעצר החשודים, התקבלו במשטרת אילת דיווחים נוספים על אירועים עם דפוס פעולה דומה.עם התקדמות חקירת המשטרה, הצליחו החוקרים להתחקות אחר דפוס פעולה אחיד, באמצעותו הצליחו לקשר בין מקרים שונים שהחלו כבר בחודש מרץ, וכך הגיעו לחשוד נוסף אשר נעצר ע"י כוחות המשטרה במרכז הארץ והובא לאילת.מעצרם של ששת החשודים הוארך מעת לעת ע"י בימ"ש השלום באילת. במהלך אחד מדיוני הארכת המעצר, שלושה מהם שוחררו בתנאים מגבילים.בתקופה קצרה, הצליחו החוקרים לחזק את החשדות הכבדים שיוחסו כנגד החשודים, וזאת באמצעות פעולות חקירה רבות, מתוחכמות ומורכבות, לרבות סיגינטיות, אשר דרשו זמן, משאבים וקשב רב במקביל לעבודתם השוטפת.


מפקד משטרת מרחב אילת, נצ"מ משה פינצי: ״המעשים המיוחסים לחשודים בוצעו באכזריות תוך ניצול חולשתם של קורבנות חפים מפשע. ביצוע פעולות חקירה מתוחכמות ושימוש מושכל באמצעים טכנולוגיים מתקדמים בחקירה מסועפת ומורכבת זו, הביאו לפיענוח ולגיבוש תשתית ראייתית נגד שלושה מהחשודים״.היום, 31.5.2022, הוגשה הצהרת תובע, בדבר כוונת הפרקליטות להגיש כנגד שלושת החשודים (שני קטינים), כבר בימים הקרובים, כתבי אישום ובקשות מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

אחד מאירועי השוד. קרדיט: דוברות המשטרה

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 3:18, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה