ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

ההערכה בצה"ל: חמאס ירה בטעות לגוש דן

‏הערכה בצה"ל: פעילי חמאס שיגרו אמש, ב-21:07, את 2 הרקטות לגוש דן, "בטעות", בשיאה של התקדמות בשיחות להרגעה בין חמאס לנציגים המצרים.

אחת מהרקטות נפלה בים והשנייה ככל הנראה התפרקה במהלך מעופה

גדי ירקוני ראש מועצת אשכול
בהודעה לתושבים:

תושבים יקרים,
התעוררנו כולנו לבוקר מתוח. אנו למודי ניסיון ויודעים שמה שקורה ברצועת עזה, משפיע ישירות עלינו. מאמש אנו בקשר שוטף עם אנשי הצבא ומעודכנים על כל התפתחות. על פי הערכות המצב וההמלצות של הצבא, אין שינוי בהנחיות לתושבים ואנו עוקבים בדריכות אחר כל התפתחות.
אנו קשובים להמלצות אנשי החינוך וגורמי החוסן ומסגרות החינוך פועלות כרגיל היום. בתי הספר ממוגנים ולילדים נכון לפגוש את חבריהם ואת המורים שלהם והיום יוקדש לפעילות משחררת יותר.

שמחתי לראות את הילדים מגיעים הבוקר לבתי הספר עם פיג’מות כחלק משבוע הפורים. אני יודע שיש רבים שמרגישים לא בטוח לשלוח את הילדים לבתי הספר וזה בסדר. מרכיב משמעותי בחוסן הוא זכות הבחירה – האפשרות לבחור לפחות אם כן או.

אנשי הבטחון, היועצים החינוכיים והפסיכולוגים החינוכיים שלנו נמצאים במוסדות החינוך מלווים ועוקבים באופן הדוק אחר יום הלימודים ונמצאים כאן בשבילכם.
אני מאחל לכולנו יום שקט ושבת של שלום וכמובן שנעדכן בכל התפתחות.

אופיר ליבשטיין ראש מויצה איזורית שער הנגב:
בוקר טוב, לילה לא קל עבר על הקהילה שלנו. אני אמנם נמצא כרגע במילאנו, אך מעודכן באופן רציף ע"י כוחות הביטחון, הצבא וצוות החירום של המועצה.
ירי על ישובי עוטף עזה הוא דבר חמור ולא נסכים שזאת תהיה שגרת חיינו.
אני מבהיר את זה בכל הזדמנות לדרג המדיני והדרג הצבאי. אני בטוח שקולנו נשמע היטב.
חשוב שתדעו שצוות השירות הפסיכולוגי החינוכי נוכח בבתי הספר ונותן סיוע בהתאם לצורך לילדים. כמו כן ניתן לפנות לעובדות הסוציאליות בישוב או למרכז החוסן. בנוסף, הקו החם של השרות הפסיכולוגי פתוח וניתן להתקשר לקבל יעוץ.
מספרו 0779802704
צוות החירום של המועצה מעדכן את הישובים. אנו פועלים על פי ובכפוף להנחיות הצבא. נכון לעכשיו, אין שינוי בהנחיות. משחקי הטורניר היום מתקיימים כרגיל (המשחקים מחר בוטלו כבר בחמישי בבוקר, עקב הצפי למזג אויר סוער).
בתקווה להמשך סופש שקט.

בתמונה: המאו"ג וראש העיר בביקור בבתי ספר בשדרות

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:36, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה