ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת, חרדים ויהדות

ריקוד דגלים לא רק בירושלים: עשרות אלפי חניכי בני עקיבא בתהלוכות בכל רחבי הארץ

תנועת בני עקיבא תקיים החל מהיום עשרות צעדות "ריקודגלים" בערים השונות ברחבי הארץ בשיתוף הרשויות המקומיות לכבודה של ירושלים. מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל: "אנו רוצים שכל אחד ואחת יוכל להתחבר ולשמוח עם ירושלים לרגל יום חגה."ביום ראשון הקרוב תציין מדינת ישראל את יום ירושלים כשאחת מנקודות השיא יהיה ריקוד הדגלים המסורתי שיתקיים בירושלים. מלבד זאת, השנה צפויים להיערך ברחבי הארץ עשרות אירועים נוספים של ריקוד הדגלים בהובלת תנועת בני עקיבא לכבודה של ירושלים.עשרות אלפי חניכי התנועה וחברי תנועת הבוגרים של בני עקיבא ייקחו חלק בערים וביישובים באירועי "ריקודגלים" שתקיים התנועה בשיתוף הרשויות המקומיות בכל רחבי הארץ. החניכים יצעדו עם דגלי ישראל בשירה וריקודים בערים השונות, כך שכל אחד ואחת מאזרחי ישראל יוכל לקחת חלק בשמחה לכבודה של ירושלים. האירועים יתקיימו החל מהיום, יום רביעי, ועד ליום ראשון- יום ירושלים.בין הערים בהם יתקיים ריקודגלים – תל אביב, באר שבע, אשקלון, קרית שמונה, חולון, אשדוד, בת ים, קרית גת, עפולה, אור יהודה, יבנה, נס ציונה, יהוד-מונוסון, קרני שומרון, אזור, באר יעקב, מגדל העמק, אופקים, לוד ועוד.מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל: "המחויבות והשליחות שלנו היא שבכל מדינת ישראל יחגגו את חגה של עיר הבירה שלנו. אנו רוצים שכל אחד ואחת יוכל להתחבר ולשמוח עם ירושלים לרגל יום חגה ואנו קוראים לכל החפץ בכך לברר על ריקוד הדגלים בעיר מגוריו ולהצטרף אלינו לשמחה ולציון של היום המיוחד הזה."

צילום אילוסטרציה: איתמר כרמון – חדשות כל העולם

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

איתמר כהן

קיבוץ ניר עוז מודיע באבל כבד על הרצחה של מיה גורן. מיה הייתה בת 56, חברת קיבוץ ניר עוז. אם לאסיף, בר, גל ודקל. מיה היתה גננת ומטפלת חרוצה ומסורה וטיפלה באהבה בילדי הקיבוץ במשך שנים רבות. בעלה, אבנר גורן ז"ל, נרצח ב-7.10, בן 56 בהרצחו. יהי זכרה ברוך.

דסק חרבות ברזל

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור! התקיפה מגיעה אחרי התגרות ארוכה של החות'ים ושיגור טילים וכטבמים לעבר ישראל.

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

פייק ברשת: "הריון והפלה של חטופה ישראלית"

צדק לדיאנה דדבייב ז"ל: יותר ממאסר עולם לרוצחה אמיר רז

מוקדי החירום הושבתו בעקבות אירוע סייבר

ניוז 360 news
עכשיו 2:50, יום שני (4.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה