ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת, חרדים ויהדות

"לא ירפו את ידינו": הובא למנוחות המאבטח ויאצ'סלב גולב שנרצח בפיגוע באריאלבהלווייה לקחו חלק בני משפחת גולב, חבריו, מוקיריו שר התיירות יואל רזבוזוב, חברת הכנסת קטי שטרית, מ"מ וסגן רה"ע משה שטרית, סגנית ראש העיר רינה הולנדר ומכובדים נוספים.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "משפחת גולב המופלאה, אתם הסיפור של בית שמש, אתם הסיפור של מדינת ישראל. אנחנו לא ניתן למחבלים הנפשעים להרפות את ידינו. אנחנו לא ניתן למחבלים שפלים לעצור אותנו במסע שלנו".

דברי ההספד של ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: ויאצ'סלב ולדי דניאל גולב ז"ל ולדי- דניאל שלנו אתה גיבור ! כך נזכור אותך כולנו ! ולדי- דניאל עמדת בפתח הכניסה לישוב אריאל והגנת כחומה בצורה למול כדורי המחבלים הנפשעים הרצחניים.הגנת על ויקטוריה פליגלמן ארוסתך , שעבדה יחד איתך כמאבטחת , והגנת על העיר אריאל ותושביה.
עמדת כחומה בצורה עד שקרסת ממכת האש הרצחנית.
ולדי- דניאל אני אספר לך מה אמרו עליך אמש . אמרו שאתה איש חזק כמו שור. שמרת וגוננת על האחים שלך והוריך. למדת בבית הספר עתי"ד דביר בעיר בית שמש וגם שם המורים שלך החל מאמש מדברים על העוצמה שלך. על כך שהיית סלע איתן. השקט שבך אפיין אותך גם בביצוע המשימות בצבא.
משפחת גולב המופלאה.
אתם הסיפור של בית שמש , אתם הסיפור של מדינת ישראל. במסלול חייכם שליבתם עלייה לארץ. בחרתם במדינת ישראל , ובחרתם בעיר בית שמש. מסע שמקפל בתוכו הרבה מאד אתגרים. אתם בחרתם לראות באתגר הזדמנות ולא קושי. אתם מתגוררים בשכונה חרדית , הילדים המדהימים לומדים במוסדות של הציונות הדתית וולדי דניאל הבכור שלכם וגם קצת שלנו בחר לצאת לשרות צבאי מלא ומשמעותי , פנה להשכלה גבוהה ובחר לעסוק בביטחון בשמירה על הארץ והעיר אריאל. משפחת גולב אתם הפסיפס הישראלי. אתם לא מגש הכסף , אתם מגש הזהב עליו נבנית תקומת עמנו.
משפחת גולב המופלאה.
אנחנו לא ניתן למחבלים הנפשעים להרפות את ידינו. אנחנו לא נתן למחבלים שפלים לעצור אותנו במסע שלנו.
ולדי- דניאל הגיבור לקח אחריות. בפעולתו המופתית הציל את ויקטוריה ועוד רבים נוספים. ולדי-דניאל חשב על אחרים לפני שחשב על עצמו . המסירות , האחריות , העוצמה שלו ראויה לכל מילות גבורה. אנחנו נמשיך כאן בעיר לספר את סיפורו של ולדי-דניאל. בבתי הספר , בתנועות הנוער נספר את גבורתו. נעשה הכול שהיא לא תשכח. נעשה הכול שכל אחד מילדי בית שמש מכל הקהילות ומכל המגזרים ייקח עמו להמשך חייו משהו מתכונותיו ומגבורתו של ולדי- דניאל. תהיה זו נחמה קטנה , תהיה זו דרכנו לשמור על זכרו של דניאל- ולדי הגיבור חי עמנו כאן בעיר בית שמש.
ולדי- דניאל אני מצדיעה לך בשם כל תושבי העיר בית שמש על גבורתך העילאית.
תהה נשמתו של איש הביטחון גולב דניאל- ולדי צרורה בצרור החיים.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
איתמר כהן

הסעודים מדווחים: ישראל תקפה אמש מחסני טילים מדויקים וכטב״מים בצנעא, בירת תימן ומעוז החות׳ים. לפי הדיווחים יש נזק עצום למחסן ולאזור!

מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

מרגש: החיילת אורי מגידיש בסרטון ראשון מאז החילוץ

אחרי ההודעה הדרמטית של חמאס: צה"ל מפרסם – אלו חמשת הבכירים שחוסלו

דבקות במטרה מהי | יוסי סולומון

ניוז 360 news
עכשיו 22:13, יום שישי (1.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה