ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת, חרדים ויהדות

תקפו, יידו אבנים וירו זיקוקים על יהודים בעיר העתיקה – כתבי אישום יוגשו בימים הקרובים

משטרת ישראל השלימה את חקירתם של חשודים בתקיפה, יידוי אבנים ושיגור זיקוקין לעבר עוברי אורח וכוחות המשטרה בסמטאות העיר העתיקה בתחילת חוה"מ פסח. כנגד המעורבים צפוי להיות מוגש כתב אישום בבית המשפט במהלך הימים הקרובים.

בתאריך 17.4 בשעות הבוקר, במסגרת פעילות של תצפיתני מרכז השליטה של מרחב דוד (מבט 2000), הבחינו השוטרים במתפללים שהולכים בסמטאות העיר העתיקה בירושלים כשבמהלך הליכתם הותקפו ע״י חשודים שנמלטו מהמקום.

שניות לאחר מכן הם נמלטו תוך שכוחות מג״ב שהוכוונו לכיוון האירוע דלקו אחריהם. לאחר מרדף רגלי נעצרו שני חשודים מחוץ לעיר העתיקה (24 ענאתא, קטין תושב א-טור) והועברו לחקירה בתחנת המשטרה בגין עבירות של תקיפה ממניע גזעני.באותו הבוקר בפעילות בלשי מרחב דוד ולוחמי מג"ב של מחוז ירושלים, נעצרו 7 חשודים בגין יידוי אבנים ושיגור זיקוקין מגגות בתים לעבר כוחות המשטרה ואזרחים שחלפו בסמטאות העיר העתיקה. החשודים שנעצרו, מהם חמישה קטינים, הועברו לחקירה ומעצרם הוארך מעת לעת לטובת השלמת פעולות החקירה הנדרשות בעניינם.בתחילת השבוע, לאחר שהושלמה מלאכת החקירה, הוגשה הצהרת תובע מטעם הפרקליטות כנגד שני החשודים בתקיפת המתפללים ובימים הקרובים יוגשו הצהרות תובע נוספות, כנגד מיידי האבנים מגגות העיר העתיקה, ובהמשך כתבי אישום נגד המעורבים.משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות למעצר, חקירה ומיצוי הדין עם פורעי חוק, מפרי סדר ועבריינים שיפרו את הסדר, יידו אבנים וינהגו באלימות, לצורך שמירה על שלום הציבור ובטחונו.
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

תסמונת הריאה הלבנה – וירוס סיני מתפשט בעולם, מה אנחנו יודעים והאם צריכים לדאוג?

ניוז 360 news
עכשיו 7:22, יום ראשון (10.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה