ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ, חם ברשת, חרדים ויהדות

כאחרון הפושעים: חרדי מביתר נעצר ונאזק באלימות לאחר ש'קילל' שוטר על דוח תנועה

הבוקר (א') תועד שוטר כשהוא עוצר ואוזק כאחרון הפושעים בידיים ורגלים תושב חרדי מביתר, לאחר שלטענתו ביקש הסבר על דוח תנועה שקיבל, האזרח נראה במשך מספר דקות כשהוא משתף פעולה ונינוח ואף אומר זאת לשוטר, אך השוטר בוחר לפעול בצורה כאילו מדובר בפצצה מתקתקת.

לאחר חקירה קצרה בתחנת המשטרה הוא שוחרר. במקביל ראש העיר עלה לתחנת המשטרה בדרישה לקבל הסבר לתיעוד שהתפרסם.

‏הנהג החרדי, בשם שמואל, סיפר לחדשות כל העולם: "לא נגעתי בשוטר, הוא משקר. צעקתי עליו שהוא אדם רע כיוון שנתן לי דוח שיקרי למרות שלא דיברתי בטלפון. הוא צחק לי בפנים למרות שבכיתי לו! אמרתי לו אולי דברים שלא היו במקום ואני מצטער על כך, אך זה לא מצדיק מעצר בכוח."

סרטון ממצלמת הגוף של השוטר.

ממשטרת ישראל נמסר: "בניגוד לנטען ועל מנת להעמיד דברים על דיוקם נציין כי מדובר בתיעוד חלקי שאינו מציג את האירוע מתחילתו.

במהלך פעילות אכיפה שגרתית בעיר ביתר עילית, זיהה שוטר נהג רכב מתעסק במכשיר הנייד שברשותו בזמן נהיגה וכרז לו לעצור בצד הדרך באופן בטוח.

בעת רישום הדו"ח החל הנהג להשתלח בשוטר בהתבטאויות פסולות ומכוערות כשהוא מכנה אותו מספר פעמים "נאצי" לצד אמירות פוגעניות נוספות. אנו מגנים בכל תוקף התנהגות זו שכל מטרתה ביזוי שוטר המבצע את תפקידו."

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
יהודי
יהודי
לפני 1 שנה

המשטרע חזקים על יהודים. נראה אותם חצי מזה עושים לערבים

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
חדשות כל העולם

כל הכבוד לרשויות האכיפה והביטחון בקפריסין ולמודיעין הישראלי על סיכול משמעותי של תשתית טרור איראנית שתכננה לבצע פיגועים רצחניים נגד יהודים וישראלים בקפריסין.

חדשות כל העולם

עיסקת ענק היסטורית נחתמה בין שחקן הבייסבול היפני שוהיי אוטני ללוס אנג'לס דודג'רס. מדובר בחוזה של 700 מיליון דולר ל-10 שנים והוא היקר בתולדות הספורט בארה"ב.

מערכת n360

משטרת ישראל מפרסמת בקשת סיוע מהציבור בחקירת מותו הטראגי של גיבור ישראל יובל קסטלמן ז"ל. כל אדם המחזיק במידע הרלוונטי לחקירה נדרש להעביר את החומר ברשותו לידי מצ"ח.

דסק חרבות ברזל

בדקות האחרונות מופץ דיווח על נפילתו בתמרון הצבאי בעזה. מדובר בבנו של שר. דיווח נוסף מעודכן מיד. עד כה נפלו בקרבות בתוך עזה יותר מ-86 חיילים.

דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

צריכים עורך דין ירושה ?

תיעוד מעייני התותחן: ירי של מעל ל-100 אלף פגזים מתחילת התמרון הקרקעי

טרגדיה ברמת גן: פרסומים על אירוע חריג הובילו לבהלה – וזו הידיעה המצערת

ניוז 360 news
עכשיו 10:55, יום שני (11.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה