ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

חדשות בארץ

תוצאת בדיקת רמת האלכוהול לנהג באמצעות מכשיר "ינשוף" קבעה – פי 6 מהמותר!

צוות מיחידת השיטור העירוני ושוטרי התנועה בעיר אשדוד הוזעקו לקראת הצהריים הודות לערנותו של אזרח שהבחין ברכב פרטי הנוסע בצורה אשר מסכנת את הציבור. בדיקת הנהג שהיה לבדו ברכב העלתה כי רמת האלכוהול בגופו הנה פי 6! מהמותר ועמדה על 1,703 מיקרוגרם בליטר אוויר. הנהג הועבר לחקירה ובסיומה נפסל רישיון נהיגתו ורכבו הושבת על ידי קצין משטרה למשך 30 ימים.

לקראת הצהריים הבחין אזרח ברכבו של הנהג (תושב אשדוד, 43) החשוד כשזה נוסע ומזגזג בין נתיבי הכביש באופן שמסכן את יתר משתמשי הדרך. האזרח הערני הצליח לגרום לרכב החשוד לעצור ואף נטל מידי נהגו את מפתחות הרכב עד הגעת צוות השיטור העירוני והשוטרים למקום. הנהג שהדיף ריח אלכוהול חזק מהבל פיו, לא הצליח לבצע את בדיקת הנשיפה הראשונית והתקשה אף ללכת באופן יציב. הוא הועבר אל תחנת המשטרה שם ערכו לו השוטרים בדיקת אלכוהול במכשיר ה"ינשוף" שלאחר מספר ניסיונות בהן התקשה הנהג לעמוד, התקבלה תוצאה כאמור גבוהה פי 6 מעל למותר בחוק. בסיום חקירתו ולאחר שקצין משטרה הורה על פסילת רישיון נהיגתו של הנהג ורכבו הוחרם, שוחרר הנהג בתנאים מגבילים ובקרוב יוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט לתעבורה.

"מדובר בעבירת חמורה של נהיגה בהשפעת אלכוהול פי כמה וכמה מהמותר בחוק. נהיגה שכזאת מסכנת באופן ממשי את ציבור משתמש הדרך ואת שלומו של הנהג בעצמו", נמסר מהמשטרה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 10:03, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה