ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

הטור השבועי, חרדים ויהדות

הבית קודם לכל | יוסי סולומון

בפרשת השבוע, פרשת "וירא". מסופר על לידת יצחק וכיצד שרה אימנו, חוששת מההשפעה השלילית של ישמאעל בן הגר על בנה יצחק ומורה לאברהם אבינו לגרש את ישמאעל מהבית על מנת שלא ישפיע לרעה על יצחק חלילה.

כך שלמרות ששרה הייתה עסוקה כל הזמן בלהכין אוכל לאורחים שאברהם אבינו היה מכניס לאוהלם היא שמה לב לסכנות האורבות לבנה יצחק.

מזה אנחנו יכולים ללמוד דבר חשוב, גם אם אנחנו עסוקים בדברים מסוימים, למרות זאת מוטל עלינו לדאוג לבית שלנו ולא חלילה שעיסקונו (יהיו הדברים חשובים וטובים ככל שיהיו) יבואו על חשבון משפחתנו.

בימים אלו מאות אלפי לוחמים ולוחמות עזבו את השיגרה שלהם, על מנת להציל את הבית, כי מבחינתם הבית הלאומי שלנו קודם לכל, ועל כך עליינו להצדיע להם.

יהיה רצון שהקב" ה יצליח את דרכי לוחמינו, יתן להם הצלחה גדולה בקרב, ייפלו כל אויבינו, ושנזכה לחזור לחיי השיגרה שלנו מתוך תחושת ביטחון ושלווה.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 תגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
מערכת n360

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הפרה את הפסקת האש לראשונה מאז ההפוגה ושעות לפני קיומה של הפעימה החמישית בשחרור החטופים הישראלים. מדובר צה"ל הודיעו שהפסקת האש הופרה ביותר מתקרית אחת, שלוש מטענים שהופעלו בסמיכות לכוחות צה"ל בצפון הרצועה וירי לעבר הכוח. פצועים קל לכוחותנו.

חדשות כל העולם

בני משפחתו של רביד כץ ז"ל, איש חינוך מקיבוץ ניר עוז, קיבלה הודעה על רציחתו ומותו בטבח שבת השחורה. מאז ה-7 באוקטובר הוגדר כץ ז"ל כנעדר. משפחתו ספדה 'היה איש חינוך, איש ארץ ישראל היפה, אבא מדהים'.

מערכת n360

מוקדי החירום של משטרת ישראל, מגן דוד אדום והכבאות אינם זמין בעקבות מה שמסתמן כמתקפת סייבר. מוקד מד"א זמין בהודעת sms במספר הבא 052-7000-101.

מערכת n360

למרות המתח הרב סביב שחרור החטופים, הפעימה השלישית בשחרורם תחל בקרוב ותתקדם טוב יותר מהמתוכנן. עפ"י גורמים מדיניים. הציבור בישראל צפוי בשעות הקרובות לקבל בברכה 14 חטופים – נשים וילדים.

איתמר כהן

בהמשך להתרעה על חדירת כלי טיס עוין במרחב העיר אילת, מדובר בזיהוי שווא ואין חשש לאירוע ביטחוני.

איתמר כהן

לשכת ההסברה של חמאס: מספר ההרוגים הערבים ברצועת עזה עלה ל-14,854. מספר הפצועים עבר את ה-36 אלף. ישנם יותר מ-7000 נעדרים מתחת להריסות המבנים.

שחרור החטופים: לא כל הילדים ברשימת המשוחררים

תקיפת צה"ל בלבנון: דיווח על חיסול בנו של בכיר בחיזבאללה

בכיר בממשלה מבהיר "לא תהיה הפסקת אש לפני שישי"

ניוז 360 news
עכשיו 11:13, יום רביעי (29.11)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה