ניוז
ניוז 360 news
✡ עם ישראל חי

מתעדכן עכשיו..

אילוסטרציה Pixabay
אילוסטרציה Pixabay

כלכלה וצרכנות

לאן הולך הכסף כשאתם קונים דיסקית "הלב שלנו שבוי בעזה" למען החטופים והנעדרים?

בין שלל היוזמות האזרחיות בעקבות טבח ה-7 באוקטובר לגיוס כספים למען משפחות החטופים, נמכרות דיסקיות חטופים. עפ"י חדשות 13, חלק מהיוזמות אינן מעבירות את הכסף למשפחות.

טבח החמאס בתושבי העוטף בשבת השחורה של ה-7 באוקטובר, הוליד שלל של יוזמות אזרחיות וחברתיות למען החיילים ולמען משפחות החטופים והנעדרים והמחיש את פרצופו היפה של הציבור בישראל והערבות ההדדית.

אך גם פרצופו הנוסף של הישראלי נחשף דווקא ברגעי הכאב והאבל. פרסום הערב בחדשות חושף כי מאחורי חלק מהיוזמות המגייסות כספים לכאורה למען משפחות החטופים והנעדרים, כלל לא מעבירות את הכספים שגוייסו לטובת המטרה למרות המובטח.

גם מספר חמ"לים אזרחיים שנפתחו לטובת סיוע לחיילי צה"ל, לא העבירו את הכספים שגוייסו מהציבור המובטח למען החיילים ורכישת ציוד.

במידה וברצונכם לתמוך במשפחות החטופים והנעדרים ולקנות דיסקית המחויבות לחטופים והנעדרים "הלב שלנו שבוי בעזה", עשו זאת באמצעות האתר הרשמי שמופעל על ידי המטה הרשמי של המשפחות להחזרת החטופים בלבד. רק כך תוכלו להבטיח שהתמיכה שלכם תגיע ישירות למשפחות.

הדיסקית הרשמית. bringthemhomenow.shop
הדיסקית הרשמית. bringthemhomenow.shop

על פי העיתונאית נגה ניר נאמן, למעלה מ-13 מיליון ש"ח שגוייסו מהציבור ממכירת הדיסקית כבר הועברו למטה משפחות החטופים, אולם ישנן גם יוזמות שאינן רשמיות שמוכרות דיסקיות דומות והן אינן מעבירות כלל את ההכנסות למטה משפחות.

לשתף
מערכת החדשות עושה מאמץ לכבד זכויות יוצרים. גיליתם טעות בתוכן? חסר קרדיט או דרוש תיקון? צרו איתנו קשר בהקדם.

תגובות

guest

0 התגובות שלכם
Inline Feedbacks
View all comments

#בארץ

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

האולטימטום של צה"ל לבכירי חמאס – ״זו הודעה אחרונה. כולכם מטרות"

ללא צנזורה: איך לעקוף חסימה על ערוצי טלגרם של חמאס

אל״מ אסף חממי נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה

ניוז 360 news
עכשיו 9:01, יום חמישי (7.12)
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
אימייל
פינטרסט
הדפסה