ניוז
ניוז 360 news

מתעדכן עכשיו..

נגישות בניוז 360

ניוז 360 שואפים להפוך את האתר והאפליקציה לנגישים וידידותיים למשתמשים ככל האפשר ובפרט למשתמשים בעלי מוגבלויות, וזאת בכפוף למגבלות טכנולוגיות ולמרות פטור של ניוז 360 מהנגשה.

פטור מהנגשה

חוק נגישות אתרי אינטרנט מחייב ששירות לציבור שניתן באמצעות האינטרנט יהיה נגיש. הנגשת אתרים, שירותים ומידע באינטרנט דורש משאבים ומהווה נטל כלכלי וטכנולוגי כבד. לפיכך קבע המחוקק כי הוא "אינו מתכוון להטיל על נותני שירות שהמשאבים שלהם מצומצמים, נטל שיקשה עליהם לעמוד בו." בהתאם לתקנות הפטור המפורטים בחוק, ניוז 360 פטור מהנגשה.

מערכת האתר

אתר ניוז 360 מבוסס על מערכת בניית אתרים WordPress שלה מחויבות לנגישות. וורדפרס פועלת לפי הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.0 כדי להבטיח שאנשים עם מוגבלויות יוכלו לגשת לאתר שלנו.

תכונות נגישות וורדפרס

חלק מתכונות הנגישות של מערכת וורדפרס כוללות:

ניווט במקלדת
משתמשים יכולים לנווט באתר שלנו באמצעות מקלדת בלבד, ללא צורך בעכבר או מכשיר הצבעה אחר. זה חשוב במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות מוטורית שעלולים להתקשות בשימוש בעכבר מסורתי.

טקסט חלופי לתמונות
אנו מספקים טקסט חלופי עבור התמונות באתר ניוז 360. זה מאפשר לקוראי מסך לספק תיאור של התמונות למשתמשים לקויי ראייה.

תוכן מורגש
עשינו מאמצים להבטיח שכל התוכן באתר שלנו יהיה קל לקריאה על ידי אנשים עם לקות ראייה. זה כולל שימוש בניגודי צבעים מתאימים, גופנים הניתנים לשינוי גודל וכותרות ברורות.

תמיכת קורא מסך משופרת
וורדפרס תואמת למגוון של קוראי מסך, מה שמבטיח שמשתמשים לקויי ראייה יכולים לגשת לאתר ניוז 360 ולנווט אותו ביעילות.

הצעות לשיפור נגישות

למרות שאנו שואפים לשמור על הנגשת האתר והאפליקציה, אנו מבינים שעשויים להיות תחומים הדורשים שיפור או כאלו שקושי טכנולוגי מונע שיפור. אנו פועלים ללא הרף לשיפור תכונות הנגישות של האתר שלנו ומקבלים בברכה כל משוב או הצעה מהמשתמשים שלנו.

אם נתקלתם בקשיים כלשהם במהלך הגישה לאתר שלנו או שיש לכם הצעות לשיפור הנגישות, אנא צור איתנו קשר. אנו מעריכים את המשוב שלך ומחויבים להפוך את האתר שלנו לנגיש ככל האפשר לכולם.

עודכן 29.11.23

צ'ט קבוצת
הכתבים
דסק חרבות ברזל

צה"ל מגביר את הלחץ על הנהגת חמאס ומפרסם סדרת קלפים עם רשימת החיסול של בכירי המרצחים. פעולה דומה עשו כוחות צבא ארצות הברית במצוד אחרי סדאם חוסיין ואחרי אוסמה בן-לאדן באפגניסטן. האם הלחץ הפסיכילוגי על החמאס יעבוד?

חדשות כל העולם

התחממות בגיזרה בין סין לארה"ב, עם טענות היום של הסינים על הימצאות ספינת קרב אמריקאית בגבולות המים הטריטוריאליים שלה בדרום סין. הצי הימי האמריקאי אמר בתגובה כי ה-USS גבריאל גיפורדס מבצעת תמרונים שגרתיים.

חדשות כל העולם

לא הספיקה הקורונה? וירוס סיני שפוגע במערכת הנשימה של ילדים התחיל להתפשט בעולם. על פי הדיווחים הוירוס המסתורי התגלה במספר מקרים אצל ילדים בדנמרק, הולנד וארצות הברית.

חדשות כל העולם

קייב – חקירה שמתקיימת באוקראינה, סביב אירוע שבו שני חיילים אוקראינים הוצאו לכאורה להורג ע"י כוח צבא רוסי וזאת למרות שנכנעו. גורמים אוקראינים אמרו שזה לא מקרה בודד של הוצאה להורג של אוקראינים ע"י כוח רוסים.

חדשות כל העולם

דיצה היימן: "תנאים של רעב היכולות של הגוף לשרוד את זה הולכות וקטנות. זו סכנת חיים". יוכבד ליפשיף: "הייתי 17 יום במנהרות – פחדו שאני אגרום למגפה במנהרות כי הייתי חולה. התנאי מחייה היו מאוד קשים, החמצן בתעלות הולך ואוזל וישנו הפחד שהם ינקמו בחטופים".

חדשות כל העולם

האזרחים המשוחררים שנחטפו ע"י החמאס מתחילים לדבר בפומבי לראשונה הערב בכיכר החטופים בתל אביב. הערב לראשונה ילנה טרופנוב (50) שנחטפה ושוחררה נאמה באירוע התמיכה וקראה לשחרר את החטופים עכשיו. בנה של ילנה טרופנוב שבוי עדיין על ידי החמאס.

ניוז 360 news
עכשיו 8:47, יום חמישי (7.12)