גבר כבן 58 נפצע באירוע אלימות בתל אביב – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע לפצוע קשה כתוצאה מאלימות ברחוב דרך בן צבי בתל אביב.

בשעה 20:26 התקבל דיווח על פצוע מקטטה בדרך בן צבי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר כבן 58 במצב קשה עם פציעה חודרת.


מדוברות המשטרה נמסר: "המשטרה פתחה הערב בחקירה, עם קבלת דיווח בדבר חשד לאירוע דקירה בדרך בן צבי בת"א במהלך קטטה בין 2 תושבי המקום, על רקע ויכוח בין הניצים. שוטרי תחנת יפו פתחו בסריקות, בסיומן איתרו סמוך למעון בו מתאחסנים השניים, את החשוד – תושב העיר בשנות ה-50 לחייו, שפונה אף הוא מהמקום לקבלת טיפול רפואי באורח קל. בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה תבקש המשטרה מחר להאריך את מעצרו של החשוד בבית המשפט השלום ת"א."

צילום: דוברות מד"א.

ניר דורפמן חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר בן 60 שנמצא ע"י עוברי אורח מוטל חבול ופצוע במצב קשה. בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי וולפסון בחולון".

החובשים של מד"א יענקי רוזנפלד ואשר גרייבר סיפרו: "הפצוע שכב על המדרכה כשהוא בהכרה וסובל מפציעה חודרת ומדממת בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים וחבישות, הכנסנו אותו במהירות לאמבולנס ופינינו במצב קשה ויציב להמשך טיפול בבית החולים ."


צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: