רוכב קורקינט נפצע קשה ורוכב אופנוע נפצע קל בתאונה ברחובות

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לרוכב קורקינט חשמלי כבן 40 שנפצע קשה ולרוכב אופנוע כבן 20 שנפצע קל עד בינוני בתאונה ברחוב דרך הים ברחובות.

בשעה 13:56 התקבל דיווח על רוכב קורקינט חשמלי שנפגע מאופנוע בדרך הים ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן 2 פצועים, בהם רוכב קורקינט כבן 40 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם ורוכב אופנוע כבן 20 במצב קל עד בינוני עם חבלות בגפיים.


צילום: דוברות איחוד הצלה.

החובשים של מד"א שי בכר ומאיר בטיטו סיפרו: "2 הפצועים שכבו על הכביש במרחק של מספר מטרים אחד מהשני. ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות על מנת להעריך את מצבם הרפואי והתחלנו מיד בטיפול מציל חיים. רוכב הקורקינט שנפגע באורח קשה סבל מחבלת ראש, הוא היה הכרה מעורפלת, הורדם והונשם בשטח ופונה לבית החולים בניידת טיפול נמרץ ורוכב האופנוע שהיה בהכרה מלאה פונה באמבולנס לבית החולים כשהוא סובל מחבלות בגפיים ובפלג גופו העליון."

יוני רוטנברג ראש סניף איחוד הצלה ברחובות מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אופנוע וקורקינט חשמלי. בסיוע חובשים נוספים הענקנו בזירה סיוע ראשוני לרוכב האופנוע ולרוכב הקורקינט החשמלי שסובלים מחבלות ופציעות בראש ובגפיים".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: