‏גבר ואישה נעצרו בחשד לתקיפת אדם בעל חזות דתית בבאר שבע

בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה בשעות הצהרים המאוחרות אודות תקיפה של בחור בעל חזות דתית בעיר באר שבע, יצאו למקום כוחות גדולים של משטרת באר שבע.

בתום פעולות חקירה רבות הכוללות תשאול עדי רחוב ושימוש באמצעים טכנולוגיים, עצרו היום לפנות בוקר, בשעה 01:30, בלשי וסיירי תחנת באר שבע, גבר ואישה, בביתם בבאר שבע. הרכב ששימש אותם על פי החשד, אותר, נתפס והועבר לתחנת המשטרה.

חקירת האירוע נמשכת וככל הנראה המשטרה חושדת כי ישנם מעורבים נוספים והם יעצרו בהמשך.

בפוסט שפורסם ברשתות החברתיות נכתב: "חשבתם שהבלאגן נגמר בעיר אז חשבתם!! תושבי באר שבע שימו לב, הערב הותקף בן דודתי על רקע לאומני !

בסביבות השעה 6 בערב הוא חזר עם חברה שלו ברגל כי הוא שומר שבת, בעודו חובש כיפה וציצית התהלכו ליד ״שוש״ וקלטו מצידם רכב שתחילה ניסה לדרוס אותם וכשלא הצליח יצאו ממנו ומתוך הבניין הסמוך 6 גברים ואישה אחת שפשוט פירקו את הילד במכות, ביזו אותו, זרקו לו את הכיפה על הרצפה ודרכו עליה, רוב המכות שחטף היו לראש ולאוזניים, האישה ניסתה להרביץ לחברה שלו והוא לא איפשר לזה לקרות וספג הכל בעצמו!!! ניכר שבאו במטרה אחת והיו חדורים אליה בנחישות!

הם לא נרתעו גם כשאנשים ניסו להתערב ולהפריד, המשטרה הגיעה רק אחרי חצי שעה מהשיחה אליהם והם נמלטו מהאיזור.

תפקחו עיניים סביבכם, בושה למדינה שמאפשרת לאוכלוסיות כאלו לשכון בה בשלווה, ״ליהיות עם חופשי בארצנו״ נשמע כבר תלוש מהמציאות בכל הרמות האפשריות."

"המשטרה רואה בחומרה אירוע זה ותפעל בכל האמצעים העומדים להביא למיצוי הדין כנגד המעורבים," ציינו במשטרה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: