‏סינוואר בנאום ראשון אחרי המבצע: "יש לנו יותר מעשרת אלפים מחבלים מתאבדים בישראל"

ראש חמאס ברצועת עזה, יחיא סינוואר, איים לפני זמן קצר בנאום ראשון לאחר מבצע ‘שומר החומות’:

“יש לנו יותר מעשרת אלפים מתאבדים בישראל למקרה שתנסה לפגוע באל אקצא. על ישראל והעולם לדעת כי המערכה האחרונה הייתה רק תמרון קטן למה שיכול לקרות אם יפגעו בהר הבית. תכננו לסיים את הלחימה עם מטח של 300 רקטות לעבר ישראל, תכננו לירות 150 רקטות לעבר תל אביב. ישראל לא הצליחה לפגוע במנהרות, נוכל לשקם את המנהרות שנפגעו בתוך ימים ספורים, אתרי הייצור שלנו פועלים ביעילות של 95%.


לגבי הדיבורים של ישראל על ניסיונות חיסול שלי ושל דף, אני מציע לגנץ ללמוד ממוחמד דף ומהדובר שלנו – אם אתה מאיים תעשה. המתנה הכי גדולה שהם יכולים לתת לי זה לחסל אותי. אני מעדיף למות ממטוס קרב ולא מקורונה או משבץ או התקף לב. אם הצלחנו לגרום לסגר בתל אביב אני מוכן למות עכשיו. אתם רוצים תמונת ניצחון – בבקשה. ייקח לי כמעט שעה להגיע הביתה, אתם יכולים להכין מטוס ולפגוע בי."

שר הביטחון גנץ בטקס אזכרה לחללי שלום הגליל בהתייחסות לנסראללה וסינוואר: "ישראל שומרת על חופש הפולחן ומוכנה להגן על אזרחיה בכל זמן ובכל זירה. אם מצפון תיפתח הרעה לבנון תרעד, והבתים שבהם מוסלקים מצבורי הנשק יהפכו לעיי חורבות. בעזה מה שהיה הוא לא מה שיהיה- אם נצטרך נשוב ונפעל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: