תגובות

שני רכבים הוצתו ברמלה בסמיכות לשלושה גני ילדים: "דם ילדינו אינו הפקר"

שני רכבים הוצתו לפני זמן קצר ברחוב אמיל זולה ברמלה בסמיכות לשני גני ילדים יהודיים וגן ערבי אשר פועלים ברחוב.

מקרה זה מצטרף לשורת מקרים לאחרונה בהם מקרי הטרור התגברו מאוד בעקבות מבצע "שומר החומות" בעזה.
על אף השקט המדומה אותו ראש העיר מנסה לייצר, בפועל המצב בשטח מחמיר מיום ליום.


קרדיט צילום: המטה לביטחון רמלה.

אידה צוברי, גננת באחד משני הגנים היהודיים שהרכבים הוצתו לידם מסרה בתגובה כי: "ישנו רכב שרוף ליד הפח המרכזי. הרכב שלי נמצא בסמיכות לו וגם הוא ניזוק קשות גם. מרחק הגן מהרכבים השרופים הוא 30 מטר אולי פחות. מדובר על מרחק קרוב מאוד. הגנים נמצאים ברחוב אמיל זולה. מדובר בשני גני יהודים שלומדים בהם יחד 70 ילדים בגילאי 3 עד 6. אלה גנים של הגרעין התורני. בסמוך ישנו גם גן ערבי".

הראל שוהם חבר מועצת העיר רמלה אמר כי: "כאשר לא מטפלים בבעיות, כשמתעלמים ומוכרים סיפורים על שקט ושלווה מדומים , כשמבטיחים תיגבור אבטחה ולא מקיימים – זה מה שקורה. שריפת מכוניות בסמוך לשלושה גני ילדים פעילים היא עוד חצייה של קו אדום בחסות המשטרה וראש העיר. זו בושה וחרפה. דם ילדינו אינו הפקר".

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל דיווח על רכב שעולה באש ברח' אמיל זולא ברמלה ורכב נוסף שניזוק כתוצאה מהשריפה, אין נפגעים. מבדיקה של חוקר שריפות מתחזקת ההערכה לכשל טכני. אין כרגע חשד לפלילים."

מהמטה לביטחון תושבי רמלה נמסר בתגובה להודעת המשטרה: "עצוב לראות איך רמלה הפכה להיות עיר מוכת טרור בה רכבים מתפוצצים בסמיכות לאשכול גני ילדים. מקרים אלה מצטרפים שוב ושוב לחוסר הביטחון המשווע של תושבי רמלה. היום במסגרת אותו חוסר הביטחון בעיר, רכבים הוצתו "במקרה" ליד גני ילדים יהודים וערביים כאחד. האם לא מגיע לנו לחיות בביטחון? מדובר בעוד אמירה אומללה של ראש העיר כחלק מהניסיון לטייח את העניין. הכשל הטכני היחידי שיש הוא של ראש העיר וידל ושל ראשי המשטרה. אל תפקירו את הילדים שלנו".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: