תגובות

ערבים עקרו את הרמזורים: הסבתא נהרגה וההורים נפצעו קשה מפגיעת משאית סמוך לערערה

במהלך התפרעויות הערבית בשבועות האחרונים, הושחתו כבישים רבים ואף נעקרו רמזורים, שהובילו למותה הטראגי של אמנה אבו ואסל בשנות ה-70 לחייה בתאונה קטלנית בין משאית לרכב פרטי בכביש 65, חובשים ופראמדיקים העניקו טיפלו בארבעה פצועים נוספים: בנה של אמנה ואישתו, ושני ילדיהם בני 3 ו-5 שמצבם מוגדר בינוני.


הדיווח על תאונת דרכים קשה בין משאית לרכב פרטי, בכביש 65 לכיוון מערב, סמוך לכניסה לערערה התקבל בשעה 23:42, חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אמנה שנלכדה ברכב, והעניקו טיפול רפואי ל- 4 פצועים, בהם: בנה של אמנה ואישתו כבני 40 במצב קשה, ושני ילדיהם בני שלוש וחמש במצב בינוני.

חובש על אופנוע מד"א, ג'אמל וואהיל, סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, הייתה המולה וראינו משאית ורכב פרטי מעוך, בתוך הרכב נלכדה אישה כבת 70, היא הייתה מחוסרת הכרה, עם חבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. גבר ואישה כבני 40 חולצו מהרכב כשהם בהכרה מעורפלת וסובלים מחבלה רב מערכתית, שני ילדים שהיו בהכרה מלאה סבלו מחבלות, הענקנו לפצועים טיפול מציל חיים את הגבר והאישה הרדמנו והנשמנו, ופינינו אותם, בדחיפות לבית החולים כשמצבם קשה, ומצב הילדים קל עד בינוני."

חובשי הצלה שלמה רדליך ומשה אברהמס סיפרו: "הגענו לזירה קשה מאוד קשה בין רכב פרטי ומשאית עם נפגעים במצבי פציעה שונים. יחד עם הפראמדיקים הענקנו טיפול רפואי למספר נפגעים, ביניהם אישה כבת 70 אשר מותה נקבע במקום. בנוסף הענקנו טיפול רפואי למספר נפגעים נוספים במצבי פציעה שונים, גבר ואישה כבני 40 במצב קשה, ושני ילדים במצב קל עד בינוני, והם פונו במהירות על ידי ניידות טיפול נמרץ לבתי החולים הלל יפה בחדרה ובלינסון בפתח תקווה".


תגובות לכתבה:

  1. אהוב

    אני אמנם בעד ערבים ושיוויון אבל נראה לי שהמשטרה צריכה לדרוש מהערבים לממן את הרמזור החדש.

כתיבת תגובה: