התפרעויות בירושלים: הלילה נעצרו 33 ערבים שיידו אבנים, בקבוקי תבערה ותקפו שוטרים

כוחות המשטרה ולוחמי משמר הגבול פעלו בנחישות למעצרם של 33 עצורים שנטלו חלק באירועי הפרות סדר והתפרעויות במזרח העיר ירושלים שכללו, תקיפת שוטרים, יידויי אבנים וזריקת בקבוקים לעבר בתים בשכונות מזרח העיר ירושלים ולעבר כוחות המשטרה ופגיעה בעוברי אורח וברכוש. החשודים נעצרו והועברו להמשך החקירה.

בעקבות אירועי הפרות סדר מסוף השבוע מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, פיקד על פעילות כוחות המשטרה אשר פעלו למעצרם של עשרות פורעי חוק ברחבי מזרח העיר ירושלים בהמשך, מפקד המחוז קיים הערכת מצב בה עמד על המשך פעילות המעצרים והפעולות הנדרשות לרבות פעולות חקירה מקצועיות ומיידיות.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, התייחס למעצרים וציין: "נערכנו באופן סדור במזרח ירושלים וביצענו מעצרים של 33 חשודים שהיו מעורבים באירועי הפרות סדר אלימות בימים האחרונים. משטרת ישראל תמצה את הדין עם העצורים שכבר נעצרו, ונמשיך בפעילות מאומצת להגיע לאותם פורעים שנטלו חלק באירועים ועדין לא נעצרו, נפעיל את כלל האמצעים העומדים לרשותנו במטרה להגיע אליהם ונמצה עימם את הדין.

"משטרת ישראל לא תאפשר התפרעויות אלימות מכל סוג שהוא ופגיעה בשוטרים, ותגיע לכל המעורבים באירועים אלו בכל במקום שינסו להסתתר ותפעל כנגדם בכל האמצעים העומדים לרשותה ותמצא עימם את הדין," ציינו במשטרה.

(צילום: דוברות המשטרה)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: