נתניהו: "נבוא חשבון עם כל מי שהשתתף ברצח של יגאל יהושע"

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אני משתתף בצער משפחתו של יגאל יהושע ז״ל שנרצח בלינץ' שבוצע על ידי פורעים ערבים בלוד. אנו נבוא חשבון עם כל מי שהשתתף ברצח הזה. אף אחד לא ימלט מעונש. יהי זכרו של יגאל ברוך ונצור בליבנו תמיד."

כזכור, במהלך השבת נקבע מותו של יגאל יהושע ז"ל, בן 56 מלוד שעבר לינץ על ידי פורעים ערביים לפני כשבוע. משפחתו הודיעה כי תתרום את איבריו לצורך הצלת חיים. מבית החולים נמסר כי צוות המחלקה לטיפול נמרץ כללי בראשות ד"ר אדי אילגיאייב, עשה את כל שלאל ידו על מנת להציל את חייו, אך בשעות הבוקר נאלצנו לקבוע את מותו. משפחתו של יגאל הי"ד, הסכימה לתרום את איבריו.


יו"ר עוצמה יהודית (מסיעת הציונות הדתית), מסר בתגובה: "עוד יהודי שנרצח על מזבח התמימות ואוזלת היד בטיפול במתפרעים. רוה"מ נתניהו הצהיר שמדינת ישראל תבוא חשבון עם המתפרעים, אבל אם נודה על האמת, גם אם יתפסו את מבצעי הלינץ', הם יקבלו הכל כלול בבית סוהר בישראל. אפשר עוד לשנות!, אפשר להתנהג כמו מדינה נורמלית: מחר אגיש חוק 'עונש מוות למחבלים' ואני מצפה מכל חברי בימין להצטרף ולתמוך בהצעת החוק".

ח"כ בן גביר השתתף בצער המשפחה של יגאל יהושע הי"ד: "ביחד עם כל עם ישראל, משתתף בצער המשפחה של יגאל יהושע הי"ד שנרצח בלינץ' שבוצע על ידי פורעים ערבים בלוד".

(בתמונה: יגאל יהושע ז"ל)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: