תגובות

מנסור עבאס ביקר בלוד ונפגש עם ראש העיר: "חייבים לשקם את המקומות הקדושים ואת מערכת היחסים"

יושב ראש רע״מ מנסור עבאס ביקר בלוד ונפגש עם ראש העיר עו״ד יאיר רביבו. השנים שוחחו על החשיבות להוריד את הלהבות, להימנע מהסלמה וקראו לכל הצדדים לשמור על הסדר. השנים סיירו ברחבי העיר וביקרו בבתי הכנסת שהוצתו.

ראש העיר עו״ד יאיר רביבו: ״אני רוצה להודות לח״כ עבאס על התמיכה והקריאה הברורה לעצור את האלימות והשיח המסית ולפעול להחזיר את הדו קיום ושיתוף הפעולה הטוב בין יהודים לערבים בעיר. ח"כ מנסור עבאס הגיע לבקר בבית הכנסת השרוף "בית ישראל" וגינה את המעשה הנפשע, בדיוק כפי שאני גיניתי את הפגיעה בבית העלמין המוסלמי. מקומות קדושים חייבים להישאר מחוץ לכל ויכוח. לכל הצינים שאולי יתקפו את עבאס אז שיידעו, שזה מובן מאליו כי מנהיגים ערביים אמיצים זה דבר נדיר וחייבים לעודד עוד קולות שמגנים את האלימות ובוחרים בחיים משותפים בלי למצוא כל התבטאות מהעבר שלו".


ח"כ מנסור עבאס: "זאת הייתה שגיאה של קומץ קטן.. אסור לפגוע במקומות קדושים ומי שעושה זאת פועל בניגוד לאסלם. אין מקום לקבל את זה, כפי שאנו כואבים פגיעה במסגדים שלנו. הקו האדום זה אלימות מכל סוג. חייבים להסתכל קדימה, חייבים להתחיל בשיקום המקומות הקדושים ולשקם את מערכת היחסים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: