‏רוכב אופנוע כבן 26 נהרג לאחר שהחליק בכביש 375 סמוך לבית שמש

צעיר שרכב על אופנוע נהרג בתאונה בכביש 375 סמוך למושב מַטָּע.

בשעה 20:00 התקבל דיווח על אופנוע שככה"נ התנגש במעקה בטיחות בכביש 375 סמוך ליישוב מטע. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קובעים את מותו של גבר כבן 26.


מתנדבי זק״א צוות בית שמש טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה ומסייעים למשפחה בשעתם הקשה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום.

מדוברות המשטרה נמסר כי: "בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות תאונת דרכים עצמית קטלנית שארעה בכביש 375, בין צור הדסה לבית שמש".

צילום : תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רכוב על אופנוע מד"א בני ליבסקינד סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו בגבר כבן 26 שוכב במרכז הכביש כשמספר מטרים ממנו נמצא אופנוע, הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".


צילום: דוברות איחוד הצלה.

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בבית שמש סיפר: "לדברי עוברי אורח רוכב האופנוע החליק והתנגש במעקה בטיחות. ביצענו בו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו ובסיומן למרבה הצער נקבע מותו בזירה".

יוסי מילר מתנדב זק״א צוות בית שמש שטיפל בזירה: ״מדובר ברוכב אופנוע צעיר בן 26 שככה״נ איבד שליטה והתנגש במעקה הבטיחות, כשהגענו לזירה ראינו את הרוכב שוכב על הכביש במרחק רב מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערי הפציעה ממנו סבל הייתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום.״

צילום: קובי ליזרוביץ.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: