תגובות

נתניהו: ״אמרתי שנגבה מחיר כבד מאוד מהחמאס – המילה האחרונה לא נאמרה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״אמרתי שאנחנו נגבה מחיר כבד מאוד מהחמאס, אנחנו עושים זאת ואנחנו נמשיך לעשות זאת בעוצמה רבה. המילה האחרונה לא נאמרה והמבצע הזה יימשך ככל שיידרש״.

״אנחנו נותנים מאה אחוז גיבוי לשוטרים, לחיילי מג״ב ולשאר כוחות הביטחון כדי להשיב את החוק והסדר לערי ישראל – לא נסבול אנרכיה״.


״אזרחי ישראל, אנחנו מתמודדים במערכה עם שתי חזיתות. החזית האחת – עזה. אמרתי שאנחנו נגבה מחיר כבד מאוד מהחמאס ומשאר ארגוני הטרור, אנחנו עושים זאת ואנחנו נמשיך לעשות זאת בעוצמה רבה. המילה האחרונה לא נאמרה והמבצע הזה יימשך ככל שיידרש כדי להשיב את השקט והביטחון למדינת ישראל.

החזית השנייה – ערי ישראל. אמרתי היום ואני אומר זאת שוב: אנחנו נותנים מאה אחוז גיבוי לשוטרים, לחיילי מג״ב ולשאר כוחות הביטחון כדי להשיב את החוק והסדר לערי ישראל – לא נסבול אנרכיה. אנחנו נותנים גיבוי למשטרה כדי להפעיל את כל האמצעים עם כל הסמכויות, כולל שיתוף של חיילי צה״ל, כולל שיתוף של השב״כ – נתנו כאן סמכויות של מצב חירום. כל האמצעים הללו חשובים, לגיטימיים והכרחיים כדי להפסיק את ההתפרעות הזאת בתוך מדינת ישראל.

אני קורא שוב לאזרחי ישראל לא לקחת את החוק לידיים, מי שיעשה זאת ייענש בחומרה.

אני מבקש להשתתף בצערם של המשפחות שאיבדו את יקיריהם – המשפחות של הילד עידו אביגל בן ה-5 והחייל עומר טביב ועוד חמש משפחות של חמישה אזרחים שלצערנו איבדו את חייהם.

אנחנו נפעל בכל הכוח נגד אויבים מבחוץ ופורעי חוק מבפנים כדי להחזיר את השקט למדינת ישראל״.תגובות לכתבה:

  1. פיני

    עתה כדי להשלים את העבודה, יש לרסן את ערביי ישראל שהתגלו כבוגדים ולפגוע בהם כלכלית, לא לקנות מהם שום דבר, לא להתארח בישובים שלהם, להשתדל לא להעסיק אותם וכך לרסן אותם בצורה קשה

כתיבת תגובה: