תגובות

ירושלים: המשטרה עצרה 10 חשודים בהפרת סדר וגרימת נזק בהפגנה בשמעון הצדיק

החל משעות הערב אירעו מספר אירועי הפרת סדר והתפרעויות שכללו- יידוי אבנים, ירי זיקוקין, הבערת צמיגים ואלימות כלפי כוחות המשטרה ואזרחים. בעקבות האירועים, החלו הכוחות בפעולות לפיזורם של המתפרעים תוך שנאלצו בחלקם של המקרים להשתמש באמצעים ובוצעו מעצרם של חשודים במטרה להשיב את הסדר במקום וצמצום הפגיעה במרקם החיים.

שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול עצרו 10 חשודים בהפרת הסדר וגרימת נזק סמוך לצומת שמעון הצדיק בירושלים.


מאות מוחים שהגיעו למקום החלו בהפרת סדר וגרימת נזק למספר כלי רכב. הכוחות שנערכו במקום החלו בפעולות לפיזורם תוך מעצרם של החשודים והם מועברים לחקירה.

צילום: אליסף כהן, חדשות כל העולם.

בין האירועים שנרשמו:

🔹שער שכם: בוצע שימוש באמצעים לאחר שעשרות מתפרעים החלו ליידות אבנים.

🔹שייח ג'ראח: במהלך התפרעות במקום של עשרות אנשים, תוך שאדם נפגע בראשו מיידוי אבנים, פעלו כוחות המשטרה לפיזורם תוך שימוש באמצעים.


🔹בצומת א-טור: עשרות מתפרעים החלו מתקהלים במקום ומיידים אבנים, יורים זיקוקין לעבר הכוחות ולעבר בית מגורים. בנוסף, מספר חשודים יידו אבנים לעבר רכב והציתו רכב אחר. בוצע שימוש באמצעים לפיזורם ונערכות פעולות לאיתור חשודים.

🔹באזור כיכר ציון: בעקבות תהלוכה של עשרות מפגינים שהיו בדרכם אל שער שכם, חסמו כוחות המשטרה ומג"ב את דרכם ופיזרו את המשתתפים. נעצר חשוד אחד בגין הפרת סדר.

ממשטרת ישראל נמסר: "המשטרה לא תיכנע לפרובוקציות, ותמשיך לאפשר לכל אדם באשר הוא את חופש המחאה בגבולות החוק. יחד עם זאת, נפעל ביד נוקשה במקרים בהם החוק מופר, לא נאפשר שזאת תהפוך אלימה ותכלול התפרעות ופגיעה בשוטרים ואזרחים. משטרת ישראל תנקוט בכל אמצעי לריסון ההתפרעויות עד אשר יושב הסדר וביטחון הציבור."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: