תגובות

‏שר הביטחון לראשי הרשויות בעוטף עזה: "על כל יום של ירי – נחזיר את ארגוני הטרור שנים אחורה"

שר הביטחון, בני גנץ, נפגש בשעות הבוקר עם ראשי רשויות מעוטף עזה, ביחד עם השר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון מיכאל ביטון, שר החקלאות אלון שוסטר, ראש רח"ל תא"ל יורם לרדו, ראש היחידה להתיישבות נוחי מנדל ונציגי פקע"ר. בפגישה השתתפו ראש עיריית שדרות אלון דוידי, ר' מועצה אזורית חוף אשקלון איתמר רביבו, ר' מועצה אזורית שער הנגב אופיר ליבשטיין, ר' מועצה אזורית שדות נגב תמיר עידאן.

לאחר מכן קיים שר הביטחון גנץ הערכות מצב בפיקוד הדרום ביחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, מפקד פיקוד הדרום אלוף אליעזר טולדנו, מתאם פעולות הממשלה בשטחים אלוף רסאן עליאן ראש אגף מודיעין אלוף תמיר הימן, ראש אגף מבצעים אלוף אהרון חליוה, ראש חטיבת המחקר תא"ל עמית סער ומפקד אוגדת עזה תא"ל נמרוד אלוני.


צילום סינק: אלעד מלכה

צילום: טל עוז / משרד הביטחון.

דברי שר הביטחון גנץ בסיום: "אני מסיים כעת הערכת מצב בפיקוד הדרום עם ראש הממשלה, הרמטכ"ל ומפקד הפיקוד.
צה"ל וכוחות הביטחון פגעו וימשיכו לפגוע קשות בחמאס ובג'יהאד האיסלאמי.
המכה הקשה שהם סופגים תהיה עוצמתית יותר במעלה הדרך גם כן. על כל יום של ירי על אזרחי ישראל- נחזיר אותם שנים אחורה ונפגע בהם קשה.
מוקדם יותר, ביקרתי את ראשי הרשויות בעוטף, מנהיגים ברמה המקומית והלאומית- שנותנים לדרג המדיני ולצה"ל גיבוי מלא. יחד עם התושבים וחיילי צה"ל- הם הגיבורים של מדינת ישראל בשעה זו, ולאורך כל השנה.
מאוחר יותר אקיים הערכת מצב מיוחדת בפיקוד העורף, ואני קורא לכלל האזרחים בישראל להישמע להנחיות ולשמור על החיים.
אנחנו נמשיך בימים הקרובים בפעולות עוצמתיות, בעלות משמעות אסטרטגית לפעילות ארגוני הטרור ברצועת עזה, ולא נעצור עד שהשקט יחזור. לא נעצור עד שנשיג שקט ארוך טווח ופגיעה קשה בתשתיות הטרור."


צילום תמונות: אריאל חרמוני / משרד הביטחון


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: