טרור הבלונים: לפחות 14 שריפות פרצו היום בעוטף עזה

טרור הבלונים נמשך: 9 שריפות פרצו אתמול (שישי) בעוטף עזה בשל הבלונים, היום (שבת) פרצו לפחות 14 שריפות בעוטף עזה כתוצאה מבלוני התבערה, בנוסף הערב צפויות הפרות סדר אלימות לאורך הגבול, יחידת התיזוז הלילי הודיעה שהם חוזרים לאור המצב בירושלים.

מדובר כב"ה נמסר כי "הושגה שליטה מלאה בשריפות. נזק נגרם לשדה חיטה בתחום מועצה אזורית אשכול. עבודת ההכנה של כבאות והצלה לישראל מחוז דרום לקראת הקיץ בשיתוף קק"ל רט"ג והישובים וההיערכות של מחוז דרום מנעו התפשטות השריפה וסייעו בהשגת שליטה מהירה."


גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול: ״זהו היום השלישי ברציפות שאנשי הבטחון המסורים שלנו מתרוצצים בשטח לכיבוי שריפות כתוצאה מבלוני תבערה. הם דואגים בראש ובראשונה שהאש לא תתפשט לישובים ועומדים במשימה בגבורה.

לצערנו אנו למודי ניסיון והצוותים ערוכים בשטח בכוחות מתוגברים עם כל הציוד ואמצעי ההגנה הנדרשים. הודות לכך אנשינו מצליחים לכבות את השריפות ביעילות ובמהירות.

זה הבית, הטבע והפרנסה שלנו ונעשה הכל כדי להגן עליהם. את המוטל עלינו עשינו בכך שנערכנו ביעילות לחידוש טרור השריפות. כעת על המדינה לעשות את המוטל עליה – לפעול בנחישות להרגעת השטח ולשינוי המציאות הבטחונית באזור״.

(צילום: דוברות כב"ה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: