רוכב אופנוע בן 26 נהרג בתאונה בכביש 57

רוכב אופנוע בן 26 נהרג ורוכבת נוספת נפצעה קשה בתאונה בכביש 57 סמוך לצומת השרון (בית ליד).

בשעה 08:44 התקבל דיווח על תאונה קשה בין רכב לאופנוע עם 2 רוכבים בכביש 57 מכפר יונה לצומת השרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של רוכב האופנוע, גבר בן 26 ופינו לבי"ח מאיר רוכבת בת 22 במצב קשה ובהכרה עם חבלות בפלג גופה העליון. נהגת הרכב בת 57 מפונת במצב קל לבי"ח לניאדו.


בוחני התנועה של מרחב שרון הוזעקו למקום לחקירת נסיבות התאונה.

במקום מבצעת הכוונת תנועה ע"י שוטרי התנועה. הציבור מתבקש לנסוע בדרכים חלופיות ולהישמע להנחיות השוטרים המבצעים הכוונה במקום.

הפראמדיקים של מד"א יובל טורץ וסהר אברג'יל סיפרו: "הרוכב שכב מחוסר הכרה על הכביש בסמוך לאופנוע שעלה באש והרוכבת השניה שהייתה בהכרה שכבה על הכביש. ביצענו בדיקות רפואית והתחלנו בטיפול רפואי. מצבו של הרוכב היה קריטי, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. הרוכבת השניה שנפגעה בפלג גופה העליון טופלה בשטח ופונתה במצב קשה לבי"ח מאיר כשהיא בהכרה. נהגת הרכב שנפגעה באורח קל טופלה גם כן במקום ופונתה באמבולנס לבי"ח לניאדו".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


יהודה לוק חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואופנוע שעליו רכבו יחדיו גבר ואשה. למרבה הצער נקבע מותו של הגבר שסבל מפגיעה רב מערכתית. והענקנו סיוע בזירה לרוכבת ששהתה עמו על האופנוע שנפצעה בינוני ולנהגת הרכב שנפצעה קל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: