תגובות

רוכב אופנוע בן 21 נהרג בתאונה בכביש 471

צוותי רפואה ביצעו פעולות החייאה ברוכב אופנוע כבד שנפצע באורח אנוש, בזירת תאונת דרכים עם מעורבות משאית.

תיעוד מהזירה, צילום: דוברות איחוד הצלה.


בשעה 00:11 התקבל דיווח על אופנוע שהחליק, בכביש 471 ממחלף נחשונים לכיוון מחלף שעריה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בילינסון, גבר כבן 21 במצב קשה, תוך פעולות החייאה, למרבה הצער בבית חולים נקבע מותו.

מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

ההרוג תאונה הוא מתתיה ברדה ז"ל, בנו של הגאון הרב אופיר ברדה שליט"א רב קהילת תפילה למשה באלעד.


פאראמדיקית מד"א, ליז גורל סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו על הכביש צעיר כבן 21 מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה כל הדרך לבית חוליםכשמצבו אנוש."

יאיר הירש ועזריאל גרוס – חובשים בכירים ביחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקווה סיפרו: כשהגנו למקום מצאנו את רוכב האופנוע מוטל בצד הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית , הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים במקום והעלנו אותו במהירות לניידת טיפול הנמרץ להמשך פינוי לבית החולים.

צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

חובש הצלה יהודה פורייס סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי את רוכב האופנוע, גבר כבן 30, כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית שנגרמה לאחר שהתנגש במשאית. יחד עם פראמדיקים של מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב קשה ולא יציב לחדר טראומה בבית החולים איכילוב בתל אביב."

מנחם סלובטיצקי חובש באיחוד הצלה הוסיף: "מדובר בזירה קשה מאוד, רוכב האופנוע היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית. לאחר שחזר דופק בזירת האירוע הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר הוא מורדם.

אלי גנסיא חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופנוע כבד ומשאית שהתרחשה בכביש 471 בין מחלף נחשונים לפתח תקווה. יחד עם חובשים נוספים מאיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ברוכב האופנוע שנפצע באורח אנוש וסבל מפגיעה רב מערכתית".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חזקי פיליפ מתנדב זק״א: ״מדובר בתאונה קשה מאוד עם מעורבות רוכב אופנוע ומשאית, רוכב האופנוע צעיר בן 21 שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א פינו את הרוכב במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים בלינסון, לצערי תוך זמן קצר נאלצו הרופאים לאשר את מותו.״

צילום: דוברות זק״א.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: