תגובות

רוכב אופנוע כבן 45 נפצע בתאונה עצמית סמוך לצומת בית דגן – מצבו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע לרוכב אופנוע שנפצע קשה בתאונה בסמוך לצומת הכניסה לבית דגן.

בשעה 21:52 התקבל דיווח על תאונת אופנוע בכביש 412 סמוך לצומת בית דגן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר גבר בן 43 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מדוברות כבאות והצלה לישראל מחוז מרכז נמסר: התקבלה הודעה במוקד 102 של מחוז מרכז, על אופנוע שהחליק לתעלה סמוך לבית דגן, הצוותים הגיעו למקום והבחינו ברוכב אופנוע אשר החליק לתעלה ומטופל ע"י מד"א, הצוותים המתינו במקום עד לייצוב מצבו וביצעו חילוץ של רוכב האופנוע לטובת פינויו מהמקום.

סירטון מהחילוץ. קרדיט: כבאות והצלה ראשל"צ.


פראמדיק מד"א ברק כץ סיפר: רוכב האופנוע שכב בתעלה בצד הדרך והאופנוע היה על הכביש. הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות קשות מאוד בגופו. בעזרת ציוד מיוחד חילצנו אותו מהתעלה לניידת טיפול נמרץ תוך כדי טיפול רפואי שכלל קיבועים ועצירת דימומים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."

מאיר שלו חובש איחוד הצלה מסר: "הענקתי סיוע ראשוני בזירה לרוכב האופנוע שנפצע קשה ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

רזיאל יוספוביץ חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "בסיוע צוותי כיבוי הוא חולץ מתעלה אליה נפל ובעקבות כך נפצע קשה. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: