רוכב אופנוע בן 27 נהרג בתאונה סמוך לביתר עילית

רוכב אופנוע בן 27 נהרג לפני זמן קצר בתאונה עם מעורבות רכב בעוקף חוסאן. חובשים ופראמדיקים ביצעו פעולות החייאה ולאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו במקום.

בשעה 18:33 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רוכב אופנוע לרכב פרטי בכביש 375 סמוך לביתר עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של רוכב האופנוע, גבר בן 27 ופינו לבי"ח שערי צדק 2 נשים במצב קל.


ההרוג בתאונה הוא, גדיאל אלקיים ז"ל, הלוויתו תצא בשעה 12:15 בדיוק מבית הלוויות הספרדי גבעת שאול (הבוטקה הצהוב של השומר ימינה).

גדיאל אלקיים ז"ל, ההרוג בתאונה הקשה. צילום מתוך פייסבוק.

פראמדיק מד"א אראלי לוי סיפר: "הגענו למקום התאונה וראינו את רוכב האופנוע לכוד מתחת לרכב הפרטי. לאחר פעולות חילוץ ממושכות של הכיבוי, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. 2 נשים מהרכב הפרטי טופלו במקום ופונו לבי"ח כשמצבן קל."צילום: משה חיים יהושע⁩, זק"א הצלה מבצעי ארצי.

רמי דוייב חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואופנוע, ביצענו החייאה על רוכב האופנוע שלנכד תחת הרכב וחולץ ע"י צוותי כיבוי במצב אנוש. למרבה הצער נקבע מותו בזירה בתום מאמצי ההחייאה".צילום: דוברות איחוד הצלה.

רשף אבי מזרחי מפקד המשמרת בכבאות סיפר: "הוזנקנו לתאונת דרכים בין אופנוע לרכב פרטי בכביש 375 בסמוך לביתר עלית. עם הגיענו למקום נגלתה לעינינו זירה קשה ומורכבת בה רוכב האופנוע לכוד מתחת הרכב הפרטי. לוחמי האש החלו בפעולות חילוץ מהירות בעזרת ציוד הידראולי וזאת על מנת להרים את הרכב על מנת לחלץ את רוכב האופנוע. לצערי הרב לאחר החילוץ נקבע מותו של הרוכב על ידי כוחות הרפואה".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: