מירון: בן 26 נפל מגובה 6 מטר – ונפצע קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי ראשוני לגבר כגן 26 שנפל מגג בית כנסת במירון ונפצע קשה.

בשעה 00:26 התקבל דיווח על גבר שנפל מגג מבנה בית כנסת במירון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופיני לבי"ח זיו גבר בן 26 במצב קשה ולא יציב עם חבלות בפלג גופו העליון.


ד"ר רועי בבילה רופא רכוב על אופנוע מד"א סיפר: "כחלק מההערכות הגדולה של מד"א לאבטחה הרפואית במירון אנחנו פרוסים באופן נרחב עם אופנועים, אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ בהר ומיד עם קבלת הדיווח על האירוע הגענו מיד למקום. הפצוע שנפל מגג הבניין שכב בחצר כשהוא בהכרה מעורפלת וסובל מחבלות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בחצר, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים זיו בצפת כשמצבו קשה ולא יציב."

שייקה הורוביץ חובש איחוד הצלה סיפר: "במהלך ההכנות לאבטחה הרפואית לרבבות העולים להילולה במירון, התקבלה קריאה על צעיר שנפל מגובה של 6 מטר. כשהגענו למקום עוברי אורח סיפרו לנו שהוא נפל מגג בית הכנסת. הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ כאשר מצבו מוגדר קשה."

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש הצלה אפי פרידמן שהגיע ראשון למקום סיפר: "כחלק מהיערכות הארגון להילולת הרשב"י הייתי במהלך סיור אבטחה ביישוב עם בימבולנס הצלה כאשר אזרחים סימנו לי לעצור על יד גבר כבן 32 אשר שכב עם חבלה רב מערכתית לאחר שנפל מגובה של כ-4 מטרים. באופן מיידי חייגתי למוקד 101 של מד"א והזעקתי ניידת טיפול נמרץ, כאשר במקביל התחלתי יחד עם רופא הצלה ד"ר רועי בבילה להעניק לו מענה רפואי מציל חיים, ולאחר מכן הוא פונה במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם להמשך טיפול בחדר טראומה בבית חולים זיו בצפת."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: