תגובות

כביש 77: שני הרוגים, פצוע קשה, פצוע בינוני ו-4 קל בתאונה בין שלושה רכבים ומשאית

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה בכביש 77 סמוך למחלף ישי.

בשעה 22:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על תאונה קשה בין משאית לשלושה כלי רכב, בכביש 77 ממחלף ישי לזרזיר.


פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של 2 גברים בשנות השלושים שהיו לכודים ברכב, גבר נוסף כבן 30 שהיה איתם ברכב חולץ במצב קשה. חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח כרמל ורמב"ם את הפצוע הקשה, פצוע בינוני, ו- 4 פצועים במצב קל.

מחקירה ראשונית עולה כי ארעה תאונת חזית אחורית בין המשאית לרכב הפרטי, 2 רכבים שעמדו בפקק לפניהם נפגעו אף הם מהתאונה. שוטרי משטרת ישראל ובוחני תאונות דרכים הגיעו למקום ופתחו בחקירת הארוע.פראס ראאד עואוודה ויוסף נעסה מכפר כנא
הם ההרוגים בתאונה.צילום: דוברות המשטרה.

פאראמדיק מד"א ברוך אביטן, סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו משאית בנתיב השמאלי של הכביש ומתחת לחלקה הקדמי היה רכב פרטי מעוך עם שלושה נוסעים שנלכדו, ראינו 2 כלי רכב נוספים שנפגעו בתאונה. עשינו מיון ראשוני מהיר לפצועים, כוחות הכבוי חילצו את הלכודים מהרכב, 3 גברים כבני 30, שני גברים היו מחוסרי הכרה עם פציעות קשות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותם, הנוסע השלישי היה מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית, 5 מנוסעי הרכבים האחרים היו בהכרה, מתוכם 2 ילדים בן 4 ובן 7, הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם לבית החולים כשמצבו של אחד קשה מאוד מורדם ומונשם, והשאר במצב קל עד בינוני. "

צילום: ישי לוי – תיעוד מבצעי מד"א.

דוד ענתבי חובש באיחוד הצלה שנתקל בתאונה מסר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שלושה כלי רכב ומשאית. צוותי כיבוי חילצו מאחד מכלי הרכב שני צעירים שנהרגו וצעיר נוסף שנפצע קשה. כמו כן הענקנו סיוע בזירה ל-4 נפגעים קל משני כלי הרכב הנוספים שמעורבים בתאונה".צילום: דוברות איחוד הצלה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: