פרובוקציה משטרתית ביישוב בת עין: שוטר התחזה לעובד ערבי ברכב בזק כדי להתסיס את השטח

שוב פרובוקציה משתרתית בישוב בת עין בגוש עציון: בשבוע שעבר התחזה שוטר לעובד 'בזק' ערבי בכדי להתסיס את השטח ולהביא למעצר פעילי ימין ותושבי המקום. תושבי הישוב הערניים זיהו מזל"ט משטרתי שחג בשמי הישוב, וחשפו את התחזות השוטר.

התושבים סיפרו כי השוטר צעק והתגרה בתושבים, אולם למרות הפרובוקציה לא נוצר שום מגע בינם ובינו. התושבים הבינו כי מדובר במארב משטרתי ועזבו את המקום, ולאחר מכן עזב גם השוטר המתחזה.


בתיעוד האירוע נראה השוטר המתחזה ברכב בעל מדבקה של חברת 'בזק'. כמו כן ליד מוסדות החינוך של היושב נראו מספר שוטרים כשמעליהם מסתובב המזל"ט המשטרתי, שצבעו שחור.

עו"ד משה פולסקי מארגון חוננו ביקר את התנהלות המשטרה "‏שוב אנו עדים לפעילות משטרתית יזומה, למעשה לפרובוקציה משטרתית. שבה משטרת ישראל שולחת שוטרים סמויים מוסווים לעובדי בזק להסתובב בבת עין, להתגרות בתושבי בת עין היהודים על מנת ליצור איזה אירוע, איזה חיכוך – כדי שבסופו של דבר יעצרו יהודים".

פולסקי הוסיף "די, אין מקום לפרובוקציות האלה. הדבר מאוד מצער, אפילו מקומם, שמשטרת ישראל במקום להפנות את כל האמצעים, את כל הסוכנים הסמויים כדי לתפוס מחבלים ופוגעים פלסטינים בימים שהטרור והאלימות מרימים ראש, משטרת ישראל יש לה את הזמן ליצור פרובוקציות משלה. חבל."


קרדיט: צעירי בת עין.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: