תגובות

‏אברהם מצליח בן ה-49 ממעלה אדומים הוא אחד ההרוגים בהתרסקות המטוס באתיופיה

אברהם מצליח (49), נשוי ואב לשתי בנות ממעלה אדומים הוא אחד משני ההרוגים הישראלים בהתרסקות מטוס "אתיופיאן איירליינס" אתמול. שמו הותר לפרסום הערב (יום ב'). מצליח עבד בחברת היי-טק והיה על הקו של אפריקה וישראל במשך שנים רבות. אחותו מירב ספדה לו: "אברהם היה איש מיוחד. אבא נפלא ואיש מצחיק. אנחנו בהלם זו טרגדיה. מסרבים להאמין".

האחות סיפרה על הרגע שבו גילתה מה קרה לאחיה: "אתמול ב-10:30 בבוקר הייתי באמצע העבודה, אח שלי התקשר אליי והודיע לי שבאופן ודאי אח שלנו נמצא על הטיסה הזו ושלא ברור כרגע מה המצב שלו, אם בכלל". אברהם הותיר אחריו שתי בנות – יעל ונועה, שתיהן חיילות בנות 19. הוא עבד בהיי-טק ונסע רבות בקו ישראל-אפריקה. "הוא מאוד אהב את אפריקה, נסע לשם לפחות אחת לחודש למשך שבוע. הוא מאוד מחובר למקום, לאנשים", סיפרה האחות. "יש לו המון חברים שם והוא גם אירח משלחות שהגיעו משם. כל כך אהב אותם, התחבר להכול".


"הוא היה בן אדם שלא היו לו אויבים. אוהב אדם ואוהב לצחוק, רק טוב ידע לעשות", סיפרה. "אני עדיין חושבת שאני בחלום בלהות. קשה לנו מאוד להכיל את זה, אנחנו לא מצליחים לעכל את המצב הזה. הוא היה לב ונשמה. זה משהו שתמיד אומרים על מישהו שהלך, אבל הוא היה באמת אדם כזה. הוא נתן את הנשמה לכל אחד ולכל אחת. בלקסיקון שלו לא הייתה המילה לא, רק כן ורק לתת ולעשות טוב לאנשים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: