בתום חקירה סמויה: הלילה נעצרו 12 חשודים במעורבות ברצח שניר בוחבוט

הותר לפרסום: ראשיתה של החקירה בתאריך 11.4.21, עת שהוזעקו כוחות המשטרה בעיר אשקלון בעקבות דיווח על ירי לעבר 2 בני אדם ברחוב בני עקיבא, שכתוצאה ממנו נהרג שניר בוחבוט בן ה 28, ואופיר ברנס בן ה-24 נפצע באורח קשה. החשודים נמלטו מהמקום.

חקירת הרצח הוטלה ע"י מפקד המחוז הדרומי, ניצב פרץ עמר, על היחידה המרכזית של מרחב לכיש, שהחלה כאמור בביצוע פעולות חקירה סמויות נרחבות, הן בשטח והן תוך שימוש באמצעים מתקדמים.


עם התקדמות החקירה, הצליחו חוקרי הימ"ר לאתר דירת מסתור בעיר אשדוד, בה שהו החשודים שעפ"י החשד מעורבים ברצח, החל מאותו לילה ה – 11.4.21.

הלילה, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, פשטו כוחות המשטרה ובהם בלשי ימ"ר לכיש, יס"מ לכיש, הימ"מ, יחידת יואב ויחידות נוספות של המחוז הדרומי, על דירת המסתור, בה נעצרו 12 חשודים, כשברשותם עשרות אלפי שקלים במזומן, אקדח 'אייר סופט', סכינים, מכשירים ניידים ו 2 רכבים, שנתפסו ע"י השוטרים.

כלל החשודים (18-27, אשקלון), נעצרו לחקירה בימ"ר לכיש בחשד לעבירות של רצח, ניסיון רצח, קשירת קשר לפשע ונשיאה והובלת נשק. 6 מהחשודים יובאו היום בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.


שניר, שבעבר היה בעולם הפשע, חזר לפני מספר שנים בתשובה והתקרב לברסלב. דודו ובן דודו נרצחו בסיכסוך עם עבריינים.

במשטרה ציינו כי "פעם נוספת, חקירה יסודית של חוקרי הימ"ר תוך שילוב אמצעים מתקדמים הנמצאים בידי משטרת ישראל, הובילו לחשיפת זהותם של חשודים בעבירת הרצח, למקום מסתורם ומעצרם הלילה לחקירה, שמטרתה מיצוי מלוא הדין עם המעורבים במעשה."

קרדיט דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: