בת ים: ‏רכב נסע ברוורס והתנגש בסועדים – בת 60 נפצעה קשה ו-15 נוספים במצב בינוני קל

לפני זמן קצר בבת ים: נהג רכב בן 78 נסע ברוורס במהירות, עלה על המדרכה – ופגע ביושבי מסעדת ארומה ברחוב רוטשילד בעיר. אישה נפצעה קשה, נהג הרכב בינוני ושבעה קל.

בשעה 10:46 התקבל הדיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רכב שהתנגש באיזור ישיבה של מסעדה ברחוב רוטשילד בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון אישה כבת 60 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, מורדם מונשמת, נהג הרכב, גבר בן 78 במצב בינוני עם חבלת חזה ו-7 במצב קל. מספר פצועים נוספים הגיעו עצמאית.


תיעוד רגעי התאונה.

בוחני התנועה של מחוז תל אביב חוקרים את נסיבות האירוע וחסמו את קטע הכביש, לצד איסוף ממצאים בזירה.

צילום: דוברות מד"א.


מבית החולים וולפסון נמסר כי למרכז הרפואי הגיעו 15 פצועים, 3 פצועים נמצאים כעת בחדר הלם – אחד מהם במצב קריטי ושניים במצב בינוני. צוות רב תחומי של ביה"ח מטפל כעת בפצועים.

מנהל הטראומה בוולפסון, ד"ר אדם לי גולדשטיין.

החובשים של מד"א חגי נתני ומעוז ויברמן סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, הרכב עלה על המדרכה ופגע במספר שולחנות. אישה כבת 60 שכבה על המדרכה כשהיא מחוסרת הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה. נהג הרכב ישב באוטו כשהוא בהכרה ופצוע באורח בינוני ופצועים נוספים שנפגעו באורח קל התהלכו במקום. הכוחות הגדולים של מד"א שהגיעו למקום בניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים ואופנועים, העניקו טיפול רפואי לפצועים ופינו אותם לבית החולים וולפסון."

קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: