תגובות

בעקבות החשדות נגדו: יהודה משי זהב ניסה לשים קץ לחייו – מצבו אנוש

הבוקר הוזעקו כוחות הצלה לרחוב השופר בגבעת זאב, לאחר דיווח מבני משפחה על התאבדות בתלייה. כוחות שהגיעו למקום ביצעו החייאה על יהודה משי זהב. זאת ברקע התכנון לפרסם בערב תחקיר מקיף על החשדות נגדו.

‏חוקרי משטרה איתרו מכתב התאבדות בביתו ולקחו אותו לצורכי החקירה.


מבית החולים שערי צדק נמסר כי "ליחידת הטראומה במרכז הרפואי הובא יהודה משי זהב לאחר מספר מאמצי החייאה. צוותי שערי צדק ביצעו הערכה ראשונית ומצבו מוגדר אנוש עם סימן להתייצבות מסויימת במצבו. כעת נשלח להמשך בירור."

פרופ׳ עופר מרין, מנכ״ל שערי צדק מדווח לגבי מצבו של יהודה משי זהב.


כוחות הצלה שהגיעו לביתו.

בארגון זק״א ביקשו מהמתנדבים להרבות בתפילה ותחנונים לרפואת יהודה בן שרה זיסל.

צילום: דוברות שערי צדק.

פרופ' עופר מרין, מנכ״ל שערי צדק: ״יהודה משי זהב הגיע לחדר הטראומה של שערי צדק לאחר שנמצא בביתו במצב אנוש עקב מעשה אובדני. כוחות מד"א שהגיעו למקום החלו בהחייאה והעבירו אותו תוך כדי מאמצי החייאה לחדר הטראומה של שערי צדק. מצבו התייצב בחדר הטראומה. נכון לעכשיו הוא מונשם, מורדם עם סימני חיים שהם קיימים.

משי זהב נמצא כרגע במחלקה לטיפול נמרץ לאחר מיצוב ראשוני. נכון לעכשיו עם לחץ דם ועם דופק. אנחנו מעריכים שנגרם נזק. אנחנו לא יכולים להעריך עד כמה. אני לא חושב שנוכל להעריך בשעות הקרובות בדיוק את מצבו. כרגע העיסוק העקרי הוא הייצוב הראשוני ולהוציא אותו מסכנת החיים המיידית שבה הוא נמצא.

כרגע, הוא בטיפול נמרץ צריך לטפל בנזקים המידיים שנגרמו בזמן, עד שהתחילו את ההחייאה ועד שההחייאה צלחה בזה הצוות כרגע עסוק״.


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: